Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lut 2018, o 11:07 

Podziękowań: 0
Cześć jestem nowa na forum, :-h
macie może doświadczenia lub byliście na kursie Soul Body Fusion u Ariany Karimy?
Niedługo jest kurs i zaczęłam się zastanawiać nad uczestnictwem. Co sądzicie?

PostNapisane: 6 lut 2018, o 11:33 

Podziękowań: 0
ja w ogóle nie jestem zwolenniczką kursów. pomijam że parę razy sie naciełam i rozczarowałam tym co za sporą kasę oferują tzw. nauczyciele.
uważam że wszystko to czego potrzebuje, jest we mnie. uważam że kurs to tylko taka ściema dla umysłu że robię coś dla siebie, że pracuję nad sobą. w rzeczywistości kursy nie posuwają nas na przód a czasem nawet uwsteczniają.
niestety jest także i zagrożenie- uważam że częsc "nauczycieli" uzależnia ucznia od siebie, lub wręcz podłącza się do niego energetycznie.
jeśli robić kurs to wyłącznie dla papierka, aby móc się nim potem legitymować, a nie dla rzeczywistej wiedzy. tą należy szukać w książkach, necie i próbując samodzielnie, bo najwięcej uczymy sie poprzez doświadczanie. własne a nie cudze.
dobrze jest też zrobić wywiad o prowadzącym - co jak widać czynisz :)
ale oczywiście to tylko moja opinia , pozdrawiam i życzę owocnej nauki jeśli podejmiesz decyzję o uczestniczeniu w szkoleniu.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt