Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 mar 2019, o 18:25 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 233
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
1 sen był o dwójce dzieci a ja byłem tam z nimi. Były to ruiny zamku średniowiecznego.
Po jakimś czasie nagle dzieci zaczęły się kłócić. 2 6 LATKÓW (Parka?) I próbowąłem ich przez chwilę uspokoić, później nastąpiła zmiana.
Czułem się tam zaskoczony ogromem miejsca i spokoju. Lekko się oddychało, spokój do czasu kłótni. DZIECI również podczas kłótni, później bójki widziałem obraz, obraz(Jakiś portret,ale była to jakaś królowa - Tak z profilu) widziałem przez ułamek sekundy,bo niestety Chłopczyk wziął i rozwalił obraz na dziewczynce.
2 Sen był o tym właściwie, że byłem na stacji jakby końcowej, w sensie tory się kończyły a jednak wyjeżdżałem tym pociągiem.
Scena wyglądała tak:
Stoję na peronie i Parowóz( Taki jak np Back to the future ) Podjeżdża na stację, patrze na swoje prawo i widzę że tory się kończą, ale po chwili wsiadłem i pociąg ruszył. W sensie, jak gdyby drugi koniec składu teraz ciągnął skład lub do przodu. Nie do końca jestem pewien.
Proszę o pomoc.
Sny nastąpiły jeden po 2.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL