Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Smacznego.
PostNapisane: 21 lip 2013, o 17:06 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:19
Posty: 8
Podziękowań: 6
Zmęczona popołudniowoniedzielnym pracowitym leżeniem plackiem na słonku i popijaniem soczku, postanowiwszy zrelaksować się trochu od tej srogiej harówy zabłądziłam w te dziwne strony internetu ^^
Uznawszy jednak że kulturalnym byłoby przynajmniej przywitać się z zacnymi wypowiadaczami, coby nie wyjść na obleśnego łypiącego spod oka podglądacza, uroczyście nadmieniam iż witam, pozdrawiam, kłaniam się nisko, dzień dobry, przełamuję lody.

Lat mam dwadzieściapare, kierunek studiów jak i zainteresowania zapewne wyjdą w trakcie dialogu (o ile nie zapomnę o tym drobnym elemencie uczestnictwa w forum :|) Poza tym to zawsze bardziej tajemniczo i ciekawie, niż tak wprost kawę na ławę.
Istnieje oczywiście i opcja żem bezinteresowna.. err czy też tam niezainteresowana światem zupełnie i zwyczajnie wpisać nie miałam czego, więc tak minimalistyczne powitanko wydaje się być najrozsądnieszą z opcji :F

No.. cześć :)
Znanym mi z innych równie dziwnych zakątków internetów towarzyszom, jak i tym nieznanym.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 17:13 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Bardzo nietypowe powitania - jak my to lubimy! :3

Witam ciepło *a może wolisz troszę chłodniej, biorąc poprawkę, iż spiekota co niemiara?* i zachęcam do kultywowania tych dialogów - shoutbox pochłonie każdą ilość tekstu.

Tak czy owak, witam ;q


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 17:17 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Hej. ; P

E ten... Nie obraź się, zamiast "dwadzieścia parę" to przeczytałem "dwieście parę". XD Wybacz.
Miło mi. C:

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 17:20 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Neuron napisał(a):
E ten... Nie obraź się, zamiast "dwadzieścia parę" to przeczytałem "dwieście parę". XD Wybacz.

Ten typ tak ma, tego się nie leczy, a toleruje i akceptuje :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 17:25 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Ostatnim słowem offtopu do Cohena: Zobaczymy jak do Ciebie przyjadę jak będziesz "śpiewał". D: Ty wredna szujo! D:

Co do flame (xD lol, flame to kłótnia w internecie, no wiecie o co łazi, nie? ciekawe czy masz coś z tym wspólnego): nie przejmuj się nami. My już tak czasem mamy.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 17:48 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:19
Posty: 8
Podziękowań: 6
Cohen napisał(a):
Bardzo nietypowe powitania - jak my to lubimy! :3

Witam ciepło *a może wolisz troszę chłodniej, biorąc poprawkę, iż spiekota co niemiara?* i zachęcam do kultywowania tych dialogów - shoutbox pochłonie każdą ilość tekstu.

Tak czy owak, witam ;q

Chłodniej? I tak będzie zbyt ciepło.
Ja z miejsca bym taką przegoniła, psami poszczuła za taki werbalny brak zaangażowania w ładną autoprezentację, dodając że to szanujące się forum i tu się nie wchodzi o tak, z przytupem brudnego bucika.

A więc pierwsze wrażenie wyszło dobre? ^^ Cudownie. Mogę zatem przejść już do tej części w której rozczarowywujemy się wzajemnie i prowadzimy do smutnej refleksji "jak to się można pomylić co do człowieka no naprawdę, a tak się dobrze dziewczę zapowiadało!" ;p

Dziękuję za miłe przywitanie ^^ drogi Bracie Cohen, Leonardzie Cohen, Cohenie Cohen (?).


Neuron napisał(a):
Hej. ; P

E ten... Nie obraź się, zamiast "dwadzieścia parę" to przeczytałem "dwieście parę". XD Wybacz.
Miło mi. C:


Ależ ja się nie gniewam, sama czasem czytam w ten sposób wyciągi ze swojego konta ^^

Witaj Glej err..Cytoplazmo err.. Neuron ^^ Wybacz, źle przeczytałam, taka literóweczka, nie gniewaj się ;]
Cohen napisał(a):
Ten typ tak ma, tego się nie leczy

Sugerujesz, że nie ma już dla Niego nadziei? =( Tym bardziej przebaczam, w końcu kto by nie przebaczył skoro człowiek w takim stanie, tylko bezdusznik nieprawdaż?
Neuron napisał(a):
Co do flame (xD lol, flame to kłótnia w internecie, no wiecie o co łazi, nie? ciekawe czy masz coś z tym wspólnego).

Oczywiście, to byłam ja, to zawsze jestem ja! Wszędzie rozstawiłam stwoich ludzi. I wtedy też. O poprzednim razie nie mówiąc.
..A o co chodzi?

A na shout oczywiście niezwłocznie wpadnę, dziękuję za zaproszenie :)
.. jak tylko połapię się co,gdzie,jak i już go już znajdę O_o
Będzie pewnie włącznie z przyciskiem "nie możesz się tu odnaleźć?/jesteś głupi?/a może po prostu lubisz sobie klikać - kliknij tu" :C


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Smacznego.
PostNapisane: 21 lip 2013, o 17:59 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Cytuj:
Witaj Glej err..Cytoplazmo err.. Neuron ^^ Wybacz, źle przeczytałam, taka literóweczka, nie gniewaj się ;]

D: Już fajniej by było, gdybyś napisała Witaj Dendryt. xD Albo - witaj Akson.

Cytuj:
Oczywiście, to byłam ja, to zawsze jestem ja! Wszędzie rozstawiłam stwoich ludzi. I wtedy też. O poprzednim razie nie mówiąc.
..A o co chodzi?

Skoro zawsze to jesteś Ty... to...
TO TY SPALIŁAŚ MOJEGO KOTLETA! D: Tzn, Twoi ludzie!

Cytuj:
Będzie pewnie włącznie z przyciskiem "nie możesz się tu odnaleźć?/jesteś głupi?/a może po prostu lubisz sobie klikać - kliknij tu" :C

Shout jest na górze strony. :< Wielki i widoczny.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Smacznego.
PostNapisane: 21 lip 2013, o 18:10 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:19
Posty: 8
Podziękowań: 6
Neuron napisał(a):
D: Już fajniej by było, gdybyś napisała Witaj Dendryt. xD Albo - witaj Akson.

Pff, Na takie czułości trzeba sobie zasłużyć moim specjalnym zaufaniem.

Cytuj:
.
TO TY SPALIŁAŚ MOJEGO KOTLETA! D: Tzn, Twoi ludzie!

No raczej :O Nie tylko kotleta. Poza tym zahaczyłam też o czekoladę w lodówce, poskakałam trochę po łóżkach i grałam w bilarda Twoją szklaną kulą.
Na Twoim miejscu cieszyłabym się że psa nie przyuważyłam O.o
Ale jak mówią, są priorytety i prioryteciki, nie mnie oceniać, nie?

Cytuj:
Shout jest na górze strony. :< Wielki i widoczny.


Ponieważ tak otwarcie rozmawiamy o swoich uczuciach, zraniłeś mnie tą sugestią, jakobym była niespostrzegawcza, zabiłeś też we mnie całą młodzieńczą jeszcze radość poszukiwania :C Mam nadzieje, że jesteś z siebie zadowolony?
Teraz już zawsze będę czuła się napiętnowana, a jeśli przyjdę na shouta to tylko po to by demonstracyjnie się nie odzywać.
Ty zawsze taki kolczasty? :< Wstydź się.

Ciekawe to forum macie, a i poza przypadkiem zgryźliwego Neurona ludzie wydają się interesujący i mili muszę przyznać ^^ Podoba mi się.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 18:13 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Neuron napisał(a):
Ostatnim słowem offtopu do Cohena: Zobaczymy jak do Ciebie przyjadę jak będziesz "śpiewał". D: Ty wredna szujo! D:

Jeśli chcesz ogłuchnąć xD
flamelicker napisał(a):

A więc pierwsze wrażenie wyszło dobre? ^^ Cudownie. Mogę zatem przejść już do tej części w której rozczarowywujemy się wzajemnie i prowadzimy do smutnej refleksji "jak to się można pomylić co do człowieka no naprawdę, a tak się dobrze dziewczę zapowiadało!" ;p

Nie ma nic lepszego, niż reakcje ludzi, gdy okazuje się, że grzeczna młoda dama wcale taka grzeczna nie jest ;D
flamelicker napisał(a):
Dziękuję za miłe przywitanie ^^ drogi Bracie Cohen, Leonardzie Cohen, Cohenie Cohen (?).


Cohenie ;q Ewentualnie... albo lepiej nie podsuwać ksywek, mogą zostać wykorzystane przeciwko mnie :<
flamelicker napisał(a):
Witaj Glej err..Cytoplazmo err.. Neuron ^^ Wybacz, źle przeczytałam, taka literóweczka, nie gniewaj się ;]

Punkt Ci za to +! :ymdevil:
flamelicker napisał(a):
Sugerujesz, że nie ma już dla Niego nadziei? =( Tym bardziej przebaczam, w końcu kto by nie przebaczył skoro człowiek w takim stanie, tylko bezdusznik nieprawdaż?

Dla niego nigdy nie było nadziei D: bo to On!
Bezdusznik powiadasz, oj chyba Neuronie nie dostaniesz przebaczenia :D

Neuron napisał(a):
Shout jest na górze strony. :< Wielki i widoczny.

dodajmy, że na głównej 8D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Smacznego.
PostNapisane: 21 lip 2013, o 18:25 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Cytuj:
No raczej :O Nie tylko kotleta. Poza tym zahaczyłam też o czekoladę w lodówce, poskakałam trochę po łóżkach i grałam w bilarda Twoją szklaną kulą.
Na Twoim miejscu cieszyłabym się że psa nie przyuważyłam O.o
Ale jak mówią, są priorytety i prioryteciki, nie mnie oceniać, nie?

D: Już wszystko wiem... Jedno ale - skąd mam szklaną kulę?
Ciekawe czy kotu nic nie jest...

Cytuj:
Ponieważ tak otwarcie rozmawiamy o swoich uczuciach, zraniłeś mnie tą sugestią, jakobym była niespostrzegawcza, zabiłeś też we mnie całą młodzieńczą jeszcze radość poszukiwania :C Mam nadzieje, że jesteś z siebie zadowolony?

Tylko troszeczkę. :<

Cytuj:
Ty zawsze taki kolczasty? :< Wstydź się.

Przecież miły jestem. D:

Cytuj:
Ciekawe to forum macie, a i poza przypadkiem zgryźliwego Neurona ludzie wydają się interesujący i mili muszę przyznać ^^ Podoba mi się.

Wcale nie jestem zgryźliwy! D: No może trochę.
Nie jestem interesujący. ;-;

Cytuj:
Cohenie ;q Ewentualnie... albo lepiej nie podsuwać ksywek, mogą zostać wykorzystane przeciwko mnie :<

Przypomniała mi się taka jedna...

Cytuj:
Bezdusznik powiadasz, oj chyba Neuronie nie dostaniesz przebaczenia

To Twoja wina. :< Przez Ciebie wyszedłem na złego i kolczastego. D:

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL