Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Smacznego.
PostNapisane: 21 lip 2013, o 18:36 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Neuron napisał(a):

D: Już wszystko wiem... Jedno ale - skąd mam szklaną kulę?
Ciekawe czy kotu nic nie jest...

a myślisz z czego był ten kotlet? ;_;
Cóż, może do bezsenności i piromanii dołączyła kleptomania? xD

Neuron napisał(a):

Wcale nie jestem zgryźliwy! D: No może trochę.
Nie jestem interesujący. ;-;

Jesteś zgryźliwy, jak chcesz :D Ale to wcale nie oznacza, że nie jesteś interesujący. Moje stanowisko w tej sprawie znasz :D

Neuron napisał(a):


Przypomniała mi się taka jedna...

D: A kysz, a kyyyyysz!

Neuron napisał(a):

To Twoja wina. :< Przez Ciebie wyszedłem na złego i kolczastego. D:

Poznali się na Tobie wreszcie! Bestio kolczasta. *klik <- przypadkowe podobieństwo? Nie sądzę*


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 18:38 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Cytuj:
Cóż, może do bezsenności i piromanii dołączyła kleptomania? xD

Z tego tak wynika.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 18:49 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:19
Posty: 8
Podziękowań: 6
Cohen napisał(a):
Nie ma nic lepszego, niż reakcje ludzi, gdy okazuje się, że grzeczna młoda dama wcale taka grzeczna nie jest ;D

Śmiem twierdzić że przypadek w którym młoda dama okazałaby się starym chłopem, mógłby śmiało konkurować w tym konkursie na zdziwionko roku ^^ Ale niestety nie przewidziałam takiej niespodzianki :c
Cohen napisał(a):
Cohenie ;q Ewentualnie... albo lepiej nie podsuwać ksywek, mogą zostać wykorzystane przeciwko mnie :<

Nie przejmuj się, wymyślę z jakieś 3 na własny użytek. Nie bój nic, na pewno milsze niż Glej. Jaki człowiek taka ksywka ^^ Chyba że Mózgu zdradzi się z tą tylko sobie znaną ^^

Cohen napisał(a):
Dla niego nigdy nie było nadziei D: bo to On!
Bezdusznik powiadasz, oj chyba Neuronie nie dostaniesz przebaczenia :D

a tam,nie wyciągajmy pochopnych wniosków :) Szczęściem z natury jestem bardzo wyrozumiała, a raczej przekupna^^
Cytuj:
dodajmy, że na głównej 8D


Dziękuję za wskazówkę mój drogi Cohenku, już znalazłam =) Widzisz Mózgu? Da się uprzejmie? Jak widać, da się. Ale to trzeba mieć jednak odrobinę tego wyczucia i taktu w sobie. Tak, to raczej wrodzone, nie leć do sklepu.

Neuron napisał(a):
D: Już wszystko wiem... Jedno ale - skąd mam szklaną kulę?
Ciekawe czy kotu nic nie jest...

Jasne, szklana kula nie Twoja, butelka po wódce w kącie też nie Twoja, a to co znalazłam pod łóżkiem pewnie też nie Twoje co? ^^ Sprawdzę odciski palców, DNA prawdę Ci powie.

Swoją drogą, żeby trzymać pod łóżkiem.. wiesz co, ech ;D Twoi znajomi wiedzą?
No i spoookojnie, kotkowi nic nie jest ^^ Wydaje się zdrowy, dobrze się nim zaopiekuję. Był tylko troszkę przybłocony, to go wrzuciłam do pralki. Ale nie martw się o nic, wybrałam program do wełny coby się nie zmechacił.

A tu wolno tak sobie offtopować, panowie? Moderator nie pogoni? :( Jakby co zrzucę na Was, że zaufałam złym ludziom i sprowadziliście mnie na złą drogę.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 18:55 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Jakby nie było, wątek powitalny. To Cię witamy. Nie wiem jak na to spojrzą modowie, ale według mnie taka przyjemna *bo ufam, że nadal jest dla wszystkich stron przyjemna? xD* rozmowa pomiędzy nowym userem, a miejscowymi jest fajnym elementem powitania.

Mózgu się nie zdradzi ;q On nie zdradza :D

Przekupna? To się liczy na tabliczki czekolady/litry lodów/kilosy żelków?

oO to, co znalazłaś pod jego piętrowym łóżkiem, to pięterko z jego bratem xD I to chyba faktycznie nie jego :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 18:59 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Nie można offtopować, bo ten wątek ma służyć do powitań. Jednak ja tam zawsze twierdzę, że w takim offtopie lepiej się wita osobę i można się jeszcze czegoś o niej dowiedzieć. Dlatego dla mnie offtop w powitalnym nie istnieje. : P

Ciekawe co znalazłaś pod Twym łóżkiem i czy to pokryje się z prawdą. |D

Cohen, nie śpię na tym piętrowym. D: Tłumaczyłem Ci to już.

Skoro zabrała czekoladę z lodówki, to na tabliczki czekolady to się liczy.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 19:08 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:19
Posty: 8
Podziękowań: 6
Przepraszam zatem za poczyniony chaos i uroczyście obiecuję być już grzeczna od teraz.
Źle zaczęłam :s

Mam nadzieję że moderatorzy potraktują to jako element socjalizacji z uroczym wielkodusznym Cohenem i.. z tym tam panem co jak twierdzi Cohen, ma pod łóżkiem cudzego kradzionego brata i wcale nie śpi w łóżku - co już sam z kolei sam twierdzi.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 19:10 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Neuron napisał(a):
Cohen, nie śpię na tym piętrowym. D: Tłumaczyłem Ci to już.

Ale przynajmniej raz spałeś! Więc załóż, że to wydarzenie tak odcisnęło się w mojej psychice, że nie mogę się go pozbyć i projektuję je do wszelkich wypowiedzi ;x


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Smacznego.
PostNapisane: 21 lip 2013, o 20:11 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Oh my Furfur, jaki zacny offtop. ^

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Smacznego.
PostNapisane: 22 lip 2013, o 04:29 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
po prostu witaj wśród nas ;)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Smacznego.
PostNapisane: 22 lip 2013, o 11:46 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:19
Posty: 8
Podziękowań: 6
Również miło mi poznać, Mgiełko ;]


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL