Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 sty 2017, o 19:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 389
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 95
Witam,rozpoczynamy nowy projekt,

Zajmujemy się odczytywaniem przestrzeni energetycznej i ciał energetycznych człowieka.

Odczytywanie energetyczne, które wykonujemy służy zdiagnozowaniu przyczyny problemu jak i zarazem uzdrowieniu (naprawienie, przywrócenie do równowagi w energetyce).

Przykładowe czynniki braku równowagi:

Wpływy, podłączenia, ingerencje bytów (implanty energetyczne, pieczęcie religijne)
Karmę osobistą
Chore i toksyczne relacje międzyludzkie ( umowy i wpływy relacji z poprzednich wcieleń)
Wpływy przodków / duchów , karmę rodową ( klątwy, wzorce , mechanizmy)
Intencje
System poczucia własnej wartości i pewności siebie ( wzorce, programy)
Energetyczne przyczyny chorób w ciele fizycznym
Sprawdzanie przepływu energii w ciele, ubytki i utrata energii ( stany depresyjne)
Sprawdzanie i oczyszczanie przestrzeni użytkowych

W Sesji biorą udział 3 osoby parapsychiczne, jedna prowadzi sesję, dwie skupiają się na widzeniu. Przebieg sesji jest bardzo indywidualny, dostrajamy się do przestrzeni i celu sesji. Nie wymagamy żadnej specjalistycznej wiedzy w dziedzinie ezoteryki.

Jeżeli klient chce uwolnić się od danej ingerencji bytu – manipulacji czy blokady lub dokonać zmian w swojej przestrzeni energetycznej, dzieje się to na bieżąco. Całość odbywa się na poziomie energetycznym – duchowym.

Na sesji zajmujemy się tylko osobą, która się do nas zgłasza i sprawami, które chce rozwiązać, bez ingerencji w osoby trzecie ( nie dotyczy duchów i dzieci ). Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sesji, z przyczyn niepełnoletności lub chorób psychicznych (brak kontaktu ze świadomością, z którą można nawiązać rozmowę). W przypadku osób z ciężkimi uzależnieniami, po rytuałach i inicjacjach, decyzję o podjęciu się sesji rozpatrujemy indywidualnie.

Sesja jest pracą z energią na poziomie eterycznym, mentalnym, emocjonalnym. Wolimy, aby traktowano ten typ sesji jako doradztwo duchowe. W przypadku energii, która zmaterializowała się już jako choroba, trzeba działać na poziomie materii – klient powinien dobrać odpowiedni dla siebie sposób leczenia.

Gwarantujemy dyskrecję i indywidualne podejście, sesja trwa od 1,5 do 2 godzin.

Sesje odbywają się telefonicznie, ze względu na różne miejsca pobytu.

Jest możliwość uczenia i prowadzenia jak radzić sobie ze zdolnościami empatycznymi i parapsychicznymi. ( sesję lub zajęcia Warszawa, Kraków, Bielsko- Biała wedle zainteresowania ).

Jesteśmy wolne od kultów, od szkół duchowych nasza wiedza i doświadczenie wynika z naszych osobistych doświadczeń jak i pracy z ludźmi.

kontakt telefoniczny

Elżbieta 795 989 000

"Wolność to też wybór "


Pozdrawiamy :-h

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL