Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 sty 2017, o 19:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 388
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 95
Witam,rozpoczynamy nowy projekt,

Sesję indywidualne - czytanie przestrzeni energetycznych i ciał energetycznych

Czasami w życiu występują sytuacje, nie mające wytłumaczenia, czasami czyjeś zachowanie mówi o tym, że coś się dzieje, ale żadne poszukiwania nie przynoszą odpowiedzi.

Odczytywanie energetyczne, które wykonujemy jest po to, aby poszukać rozwiązań gdzie indziej, zajrzeć głębiej i dopiero spojrzenie “od środka” mówi nam o czymś, co rzutuje na życie. Ciągłe znajdowanie się w przeszłości lub przyszłości powoduje, że nie jest się w chwili teraźniejszej, co pochłania dużą ilość energii i tak naprawdę przeszkadza w przeżywaniu życia w pełni.

Pracujemy głównie przez odczytywanie energii, a celem sesji jest zdiagnozowanie przyczyn energetycznych w ciele i przestrzeni człowieka. Wpływają one na stan klienta i odbiór jego rzeczywistości (lęki, samopoczucie, emocje, stany chorobowe).

Podczas sesji zwracamy uwagę na:

Wpływy i ingerencje bytów
Karmę
Chore i toksyczne relacje międzyludzkie
Wpływy przodków / duchów
Intencje
System poczucia własnej wartości i pewności siebie
Energetyczne przyczyny chorób w ciele fizycznym

Sesja jest prowadzona przez dwie osoby o zdolnościach parapsychicznych i polega na postrzeganiu pozazmysłowym. Po przeprowadzeniu wywiadu z klientem o jego oczekiwaniach, osoba prowadząca zadaje pytania, a druga przez cały czas odczytuje napływające informacje i mówi co się pojawia. Przebieg każdej z nich jest bardzo indywidualny, dostosowujemy się do możliwości, najważniejszych potrzeb i oczekiwań klienta. Nie wymagamy żadnej specjalistycznej wiedzy w dziedzinie ezoteryki.

Jeżeli klient chce uwolnić się od danej ingerencji bytu – manipulacji czy blokady lub dokonać zmian w swojej przestrzeni energetycznej, dzieje się to na bieżąco. Całość odbywa się na poziomie energetycznym – duchowym.

Nie zajmujemy się ingerowaniem w przestrzeń i wolną wolę innych ludzi, niż znajdujący się na sesji. Tylko osobiste wyrażenie zgody jest dla nas bodźcem do działania.

Nie prowadzimy sesji dla osób niepełnoletnich oraz ze zdiagnozowaną chorobą psychiczną, uzależnionych od narkotyków i po dopalaczach. Osoby uczęszczające na jakąkolwiek terapię powinny nas o tym wcześniej poinformować.

Jest to porada duchowa, sesja nie zastępuje diagnozy lekarskiej, ani tym bardziej leczenia.

Sesje odbywają się w Bielsku-Białej oraz Warszawie. W obecnym czasie do dyspozycji mamy 1 weekend na dane miasto.Sesja trwa do 1,5 godziny.

Więcej informacji można uzyskać pisząc do mnie lub do Eweliny.
telefonicznie: Elżbieta 795 989 000

"Wolność to też wybór "


Pozdrawiamy :-h

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL