Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lip 2013, o 18:38 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 lip 2013, o 18:07
Posty: 8
Podziękowań: 0
Cześć, mam na imię Tomek.
Interesuję się przede wszystkim muzyką i psychologią. Magia towarzyszy mi od dawna, lecz niestety dopiero nie dawno to doceniłem. Mam nadzieję, że tutaj rozwinę swoje umiejętności i poznam szerzej te interesujące mnie zagadnienia. Z ezoteryki najbardziej interesuje mnie medytacja, telepatia, jasnowidzenie, sny (czyli znaczenia, ld i oobe) i hipnoza. Ponad to wierzę w reinkarnacje. Po za tym mam pewien 'problem' z którym mam nadzieję, że będziecie skłonni mi pomóc.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2013, o 19:15 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
wtaj milusio wśród nas :))
tu wszyscy chętni z pomoca :) i naprawdę mili ludzie :P

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2013, o 19:41 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 lip 2013, o 18:07
Posty: 8
Podziękowań: 0
Dziękuję za szczere chęci :) Otóż sprawa wygląda tak:
jestem numerologiczną siódemką do tego strzelcem i jak mówiłem mam na imię Tomasz (na drugie Piotr, podaje, bo też wpływa na moją osobowość). Swego czasu doczytalem gdzies, że jest to ferelne połączenie czy to prawda?
Dodatkowo kilka lat temu podjąłem kilka złych decyzji i silnie wpadłem w używki tj. alkohol i narkotyki. Na szczęście już sie z tego wyciągnałem, ale czuję, że moja życiowa ścieżka zmieniła trajektorię, intuicja osłabła, prorocze sny bez mała zniknęły dodatkowo policzalna inteligencja spadła o kilka dobrych punktów. Tu rodzi się problem, mianowicie chciałbym się dowiedzieć czy i jeżeli tak to jak mogę to wszystko naprawić i zawrócić we właściwym kierunku...
Drugie pytanie dotyczy się klątwy/uroku, konkretnie wydaje mi się, że jestem obciążony ową od dzieciństwa (dotyczy ona jednego konkretnego aspektu życia), jak to sprawdzić?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2013, o 20:22 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 lip 2013, o 18:07
Posty: 8
Podziękowań: 0
Dziękuję Ci Bakchus, ale co z tą 'naprawą' samego siebie? :)
Czekam na kolejne opinie i podpowiedzi...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2013, o 20:47 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 lip 2013, o 18:07
Posty: 8
Podziękowań: 0
Jeżeli chodzi o krzywdy wyrządzone mnie to miałem już okres wybaczeń i nie czuję się już obciążony nimi. Natomiast co do krzywd wyrządzonych przeze mnie wyznaczyłem sobie pokutę, którą staram się za wszelką cenę spełniać. Rzecz w tym, że boję się, iż nie dam rady zrekompensować tak wielkiej winy jaka na mnie ciąży... W odniesieniu do psychologa, to sam chce nim być w przyszłości, ale jak to mówią 'lekarzu lecz się sam' xD
Hmm... 'żadnej magii"... pewien temat (ważny, życiowy i bolesny) krąży w okół mnie od najmłodszych lat. Dotyczy to mnie i moich bliskich (również tych którzy zbliżyli sie do mnie w ostatnim czasie...) dlatego też odnoszę wrażenie, że może być to jakiś urok. Owszem, możliwe, że jest to spowodowane moją nadwrażliwością w tym temacie, ale jednak wolałbym to jakoś sprawdzić ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2013, o 21:41 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Przypominam, ze to jest temat powitalny. Proponuję na przyszłość retx załóż temat na forum, w odpowiednim dziale.

Wszystko zaczyna się od tego, kiedy się w coś uwierzy i zacznie tym żyć. U Ciebie jest podobnie - niby dlaczego połączenie numerologicznej siódemki, ze znakiem zodiaku - strzelec i imionami Tomasz, Piotr miałby być złe?? Jak dla mnie, to jest bardzo dobre, a to co piszą w internecie nie zawsze jest prawdą.
Podobnie jak z klątwą - jeżeli w nią wierzysz, że ją masz, dopuszczasz takie myśli do siebie i karmisz się nimi, to prosta sprawa, że na własne życzenie możesz jakąś klątwę mieć. Dlatego radzę zmienić sposób myślenie.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2013, o 22:07 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 lip 2013, o 18:07
Posty: 8
Podziękowań: 0
Okej, w takim razie zakonczmy juz te rozwazania, przynajmniej w tym dziale :D moze faktycznie macie racje... podpowiedz mi tylko prosze w takim razie, w jakim dziale powiniem umiescic ten problem? Troszke sie co prawda rozgladalem tutaj, ale nie potrafilem dobrac odpowiedniej tematyki ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 16:38 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Hej. :3 Jestem Neuron... Ale tu się w powitaniu krótko nie przedstawia. To nie to forum, zapomniałem. D:

Co do numerologii - w dziale "wróżby" jest subforum "Numerologia", tam możesz to dodać.
Mam nadzieje, że to jeszcze aktualne. xD

Witaj na forum itd. C;
Spocznij!

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 17:04 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Cohen macha kapeluszem zapraszająco. Witaj, rozgość się. Darmowe ciasteczka i herbatka dla wszystkich :3


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL