Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lip 2017, o 05:30 

Dołączył(a): 12 lut 2017, o 16:32
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam

Tej nocy miałem bardzo dziwny sen. Piszę tutaj tylko te ,,dziwne", te, które są takie bardziej naturalne omijam bez szczególnego zainteresowania.

Zaczął się w jakimś budynku. Było bardzo zimno. Była moja koleżanka i były kolega z klasy (z którym na szczęście nie mam kontaktu :D) i moja rodzina. Spali w pomieszczeniu, ja ich pilnowałem. Była wojna. Wyszedłem na zewnątrz, mróz był bardzo ostry a ja byłem w jakimś swetrze i zwykłych jeansach. Widziałem siebie raz z pewnej odległości a raz ze swoich oczu. Ludzie strzelali do siebie na zewnątrz, wybiegła Ania, ta koleżanka i zaczęła płakać.

Później taka jakby retrospekcja. Widziałem, że to już było. Stałem z innym kolegą w kolejce do okienka na stołówce. W drodze do wydawki wziąłem bułkę i ją rozerwałem. Wylała się z niej krew, nie powiem, troszkę mnie to zdziwiło ale wydawało mi się to normalne. W okienku dostaliśmy grochówkę i widziałem jak na około każdy się nią zajada. Gdy wróciłem wzrokiem do Pani przy okienku, ta zniknęła i stał murek z bochenków chleba. Takich bardzo dużych i jasnych. Wszyscy na około mnie zniknęli po tym jak je zobaczyłem.

Nagle usłyszałem strzały. Pobiegłem do jakiejś klasy i okazało się, że ta klasa to tzw. deserownia u mnie w pracy. Stała moja rodzina i jakiś facet, groził, że ich zabije. Wiedziałem, że on wybuchnie, że ma bombę, że cały budynek i moi bliscy wtedy umrą. Grałem na zwłokę. Cały czas go zagadywałem o coś innego aż przyszedł ,,drugi" ja i od tyłu poderżnął gardło. Wtedy wiedziałem, że stało się inaczej niż powinno być i nagle wybuchła ,,wojna". Przybiegła po mnie moja koleżanka, z którą coś teraz ,,tworzymy" powolutku i zabrała mnie do parku/lasu, było pełno drzew i powiedziała, że nic nam już nie grozi. Wtedy się obudziłem

Dziękuję z góry za kolejną pomoc z interpretacją :D
Pozdrawiam,
tylkojaniktinny


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL