Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: sen o ''ex''
PostNapisane: 21 sty 2013, o 23:30 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Posty: 21
Podziękowań: 0
witam ;)

nie jestem ze swoim ex chlopakem juz od 8 miesiecy . Od tego tez czasu spotykam sie z kims innym . Staram sie zyc swoim zyciem i nie powracac juz myslami do przeszlosci . Niestety nie udaje mi sie to przez sny ktore mam dosc czesto a głowna role odgrywa w nich własnie moj byly chlopak. Śni mi sie prawie co noc . Zazwyczaj w tych snach sie kłocimy badz wracamy do siebie .Dlaczego tak czesto jest w moich snach ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2013, o 00:44 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Powtarzające się sny zwykle wskazują problem z którym trzeba się zmierzyć albo go przepracować. Może to być obawa powtórzenia się scenariusza z poprzedniego związku lub jakiś problem który ciągle w tobie tkwi od tamtego czasu. Pomyśl o tym z tej perspektywy, może trafisz na coś ciekawego :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sen o ''ex''
PostNapisane: 22 sty 2013, o 10:12 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Zgadzam się z przedmówcą. I powiedziałabym, że tym z czym sobie nie poradziłaś, to właśnie ten stary związek. Nie zawsze "niepowracanie myślami do przeszłości" jest dobre. Wszystko warto najpierw przepracować, szczególnie, że z tego co piszesz, wynika, że wskoczyłaś właściwie z jednego związku w drugi.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sen o ''ex''
PostNapisane: 22 sty 2013, o 11:46 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
A ja miałam bez przerwy takie sny. Zniknęły jak przestałam nagminnie zastannawiac się co by było gdyby. W jakiś sposób też zaczelam się odcinać, w sensie zostawiam to co było za sobą. Od tamtej pory(ok miesiąca) nie miewam juz takich snow


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sen o ''ex''
PostNapisane: 29 sty 2013, o 20:28 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2013, o 19:49
Posty: 27
Podziękowań: 1
tez kiedys tak miałam przeszło z czasem, trzeba czasu


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sen o ''ex''
PostNapisane: 31 sty 2013, o 16:36 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 20:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
A może mimo iż żyjesz własnym życiem to jednak podświadomie myślisz o swoim byłym chłopaku..Postaraj się wyciszyć emocje i być szczęśliwą w nowym związku być może sny ustaną.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sty 2013, o 17:41 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2296
Podziękowań: 1223
Też miałam takie sny, dla tych którzy chcą się ich pozbyć mogę podać fajną metodę (mi troszkę pomogła).
W grę będzie wchodzić runa Isa. Ona jest dobra na odcięcie się od przeszłości, od tego co było i tu nie koniecznie chodzi o sferę uczuciową, można w każdej innej z niej korzystać.

Od razu napiszę, że "praca" z tą runą nie może za długo trwać.
Należy wyobrazić sobie to od czego chcemy się odciąć i "ustawić" to w wyobraźni po jednej stronie np. lewej, po prawej "ustawiamy" siebie a w środku wyobrażamy sobie runę Isa.

I następnie wyobrażamy sobie, że ta sytuacja, która nas męczy jest zatrzymana, nie przechodzi dalej, nie ma wpływu na to co dzieje się obecnie w naszym życiu.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sen o ''ex''
PostNapisane: 31 sty 2013, o 19:39 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
bede korzystała z tej rady dziękuje i cos mi mówi ze to dobry sposób

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: sen o ''ex''
PostNapisane: 12 lut 2013, o 13:01 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:54
Posty: 11
Podziękowań: 0
Mi po kazdym rozstaniu sni się osoba z którą byłam. Raczej jest to związane z moją tęsknotą zaraz "po", bo innego rozwiązania nie widzę. A że bezpośrednio po rozstaniu mam tendencję do rozpamiętywania, wspominania, sny mnie nie dziwią. Tym bardziej, że po jakimś czasie mijają.

_________________
Chcieć. Móc.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL