Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 cze 2014, o 21:06 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 23 cze 2014, o 15:23
Posty: 4
Podziękowań: 1
Witam,
Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu. Wczoraj miałam taki sen: stałam na brzegu bardzo brudnej rzeki - miała kolor kawy z mlekiem a po niej płynął drewniany statek czy raczej jakaś łajba. Na jej pokładzie stał chłopak i się wygłupiał - udawał pirata i razem śmieliśmy się z tego.nagle statek zaczął tonąć a my nadal się śmieliśmy. Rzeka była płytka bo statek zatonął tylko przodem do połowy. I tak zakończył się mój sen.
Co może oznaczać? Może ktoś potrafi zinterpretować? Będę wdzięczna :-)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2014, o 14:02 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Stan wody odzwierciedla stan Twojej duszy. Rzeka była brudna, a więc masz w sobie wiele obaw, nie jesteś pewna siebie, tego do czego dążysz, boisz się zmian i jakiś nowych sytuacji. Statek, to inaczej Twoja droga przez życie - powinnaś płynąć (iść) do przodu, ale sama się blokujesz, nie potrafisz uporać się z pewnymi sprawami, z własnymi obawami. Nie wyciągasz wniosków z własnych błędów, może zbyt dziecinnie podchodzisz do życia?

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL