Sen o spotkaniu z przyjacielem - WrotaRozwoju.PL

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 cze 2018, o 06:06 

Podziękowań: 0
Na samym wstępie muszę powiedzieć, ze mój przyjaciel umarł w bardzo młodym wieku miał 20 lat i było to w tym roku. Tej nocy przyśnił mi się, to był mój pierwszy sen z nim. Sytuacja rozegrała się na łące, była noc. Ja stałam na łące razem z moimi znajomymi i nauczycielami z liceum. Jednna nauczycielka wyjaśniła mi, ze spróbujemy wywołać dusze Michała. Miało to wyglądać tak ze mniejsza grupa lub pojedynczo wejdziemy do takiego małego drewnianego pomieszczenia i tak będziemy powtarzać, ze chcemy popełnić samobójstwo, a W chwili w której każdej godzinie wybije 13 minuta mieliśmy ucichnąć i czekać. Zanim ja weszłam do pomieszczenia zobaczyłam chłopaka który bardzo przypominał Michała, często mi się to zdarza. Razem z dwiema koleżankami zrobiłyśmy to co nam powiedziano i Mój przyjaciel się ukazał po czym zniknął ale ja nadal mogłam z nim rozmawiać. Pamietam tylko fragmenty rozmowy. W pierwszym zapytałam jak mu jest. Noe powoedzial dużo ale stwierdził ze korzysta z tego co ma. Zapytałam tez o to jak mam sobie poradzić ze strata i tym ze ciagle go gdzieś widzę on odpowiedział ze czasem warto zapomnieć niekonwencjonalnych bzdurach. Po tych słowach już się nie odezwał ale czułam jego obecność, bardzo prosiłam żeby coś do mnie powoedzial ale on nie powiedział już nic. To nie był nieprzyjemny sen. Raczej bardzo emocjonalny. Mam nadzije, ze ktoś będzie potrafił pomoc mi zrozumieć mój sen. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 5 cze 2018, o 11:16 

Podziękowań: 0
Zrozumieć nikt ci nie pomoże, tylko ty to możesz zrobić.
Właściwie to ''warto zapomnieć '', podświadomie wiesz że tracisz na to energie, a w zamian cię to dręczy.

"małego drewnianego pomieszczenia" od razu kojarzy się z trumną ;)
"ze chcemy popełnić samobójstwo" tj. być wolnym z/od "michała",
"nauczycielka wyjaśniła mi" jakiś autorytet miał ci w tym pomóc
// jesteś pewna że padło "spróbujemy" i ile tych godzin mineło ?
przypominał Michała->Mój przyjaciel się ukazał po czym zniknął ale ja nadal mogłam z nim rozmawiać, czyli widziałaś nie jego, po czym nie on zamienił sie w niego po czym zniknął, ale dalej go było słychać ?

Ciekawy sen.

Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2018, o 22:09 
Administrator

Podziękowań: 605
Bardzo dobrze kolega powiedział Ci zza światów ;)

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt