Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 paź 2016, o 12:52 

Dołączył(a): 11 paź 2016, o 10:31
Posty: 3
Podziękowań: 0
Witam. Śniło mi się że mylam włosy i usłyszałam jak rodzice mówią do mnie, że moj chrzestny zmarł i zostawil mi spadek. Ja wyszlam z łazienki niepewna czy umylam dokladnie włosy i słyszę, że otrzymałam dużo pieniędzy i bardzo droga biżuterię. Padły nawet kwoty. Początkowo zastanawiałam sie czy nie zrezygnować zd spadku bo słabo znam chrzestnego ale w koncu zdecydowałam się przyjąć spadek i pojechać do miasta w którym mieszkał. Koniec. Dodam, że moje relacje z chrzestnym nie są bliskie. Widzialam go raz w życiu i nigdy nie był jakoś zainteresowany moją osobą. Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2016, o 21:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
życzę Ci aby sen był proroczy w sensie spadku :) a ogólnie może to tylko jakaś forma pokazująca jakieś oczekwania względem rodzinyy .. może to być symbol, chodzi o dziedziczenie, przekazanie i w sumie nie zawszę chodzi o materializm...
pozdrawiam :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL