Sen o snach? - WrotaRozwoju.PL

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sen o snach?
PostNapisane: 29 maja 2018, o 09:28 

Podziękowań: 0
Cześć, bardzo proszę napiszcie mi, co sądzicie o moim śnie.

W ciągu jednej nocy śniły mi się 3 dni (widziałam je w kalendarzu). Każdy z nich wyglądał podobnie. Były w nich moja mama i siostra. Teraz jesteśmy daleko od siebie, bo mieszkam za granicą, ale niedługo wracam do Polski. Moja siostra jest w ciąży.
We śnie było tak, że każdej z nas śniły się bardzo podobne rzeczy. Mama zapisywała je hasłowo w kalendarzu. Pierwszego dnia śniły nam się takie rzeczy: nektarynki (chyba mojej siostrze), brzoskwinie (chyba mi) i jabłka (to akurat śniło się mamie). Następnego dnia było to co coś innego, ale nie pamiętam co. Wiem tylko, że potem weszłam na klatkę schodową u moich rodziców i zobaczyłam, że nasza skrzynka pocztowa jest wyłamana, poszłam zapytać taty, czy zgłosił, żeby to naprawili. Ostatniego dnia każdej z nas śniły się jakieś statki, łódki, coś w tym stylu.
Oprócz tych snów myślę, że bardzo ważnym elementem mojego snu jest to, że każdego dnia razem z siostrą puszczały śmiało baloniki. We śnie moja siostra nie była w ciąży, ale był to ktoś inny (nie wiem kto), prawdopodobnie z naszej rodziny. Były jakieś komplikacje ciążowe, a my puszczałyśmy baloniki - czarne i czerwone. Był silny wiatr. Jeżeli baloniki opadały na ziemię oznaczało to, że dziecko umrze, a jeżeli unosiły się na wietrze - umrze. Kojarzę jeszcze jakieś balansowanie między dwiema liniami, było coś o tym, że dziecko skacze między ścianami łożyska, coś takiego? Strasznie skomplikowany i długi ten sen, kompletnie nie potrafię go zinterpretować. Nawet nie wiem, jak traktować te wszystkie symbole, bo nie śniły mi się np. brzoskwinie, tylko śniło mi się, że mi się śnią :O
Pomóżcie proszę nakierować mnie na jakąś drogę, bo dość mocno mnie zaniepokoił ten sen...

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt