Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Sny » Dziennik snów

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sen o roku 2012
PostNapisane: 14 maja 2012, o 22:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Witam

Kilka lat temu (gdzieś koło 2006 roku) miałem ciekawy sen związany z końcem świata zapowiadanym przez Majów w 2012 roku. Nie interesowałem się jednak wtedy tym proroctwem.

Był koniec grudnia 2012 roku. Znajdowałem się w domu razem ze swoją rodziną. Na dworze nie było natomiast śniegu. Pora roku wskazywała bardziej na wczesną jesień. Było koło godziny 21. Widziałem z balkonu powolny zachód słońca, z którego wydobywał się czerwony odcień na niebie. Wszyscy przenieśliśmy się do pokoju gościnnego. Od swojej mamy dowiedziałem się, że zbliża się do nas wielka i gorąca fala. Dostaliśmy wszyscy takie długie "pałeczki", które mieliśmy trzymać pionowo do góry nad głową, jako ochronę przed tym kataklizmem. Powoli dobiegał do nas szum. Z okna zauważyłem, że słońce z zachodu przybiera kształt czerwonego serca. Zaraz za nim pojawiła się wielka fala, która zaczęła iść w naszym kierunku. Rzuciłem się do ucieczki, jednak fala mnie i straciłem przytomność.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 16:18 

Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 15:32
Posty: 11
Podziękowań: 0
też miałam sen o armagedonie...stałam w jakims bloku w mieszkaniu na którymś tam piętrze, wiem, bo wielka fala zalała wszystko w okół...ludzie dryfowali, rozbijali się o ten blok, widziałam jak giną...To było straszne. Śniło mi się to na kiedy byłam na urlopie w Grecji, pierwszej nocy. Pamiętam, że po przebudzeniu strasznie się bałam, sen byl tak realistyczny.Takie wrażenie na mnie wywarł, że pamiętam go do dziś...Wcześniejszy też był podobny, o wielkim potopie, nie znam jednak daty, nie śniła mi się, albo nie pamiętam, że mi się śniła...


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL