Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sen o lwie
PostNapisane: 20 cze 2018, o 08:35 

Podziękowań: 0
Dzień dobry. Mam prośbe o interpretacje snu. Był dzień. Byłam w domu i zobaczyłam w porę przez okno lwa kręcącego się po moim podwórku. Zbliżał się w stronę drzwi mojego domu. Drzwi były otwarte w całym domu. Moją największą obawą było, że nie zdołam się od niego odgrodzić na czas. Zamysłem było, by zamknąć jakiekolwiek drzwi i zamknąć się w jakimkolwiek pomieszczeniu, uniemożliwiając lwu dotarcie do mnie. Udało mi się dostać do zewnętrznych drzwi przed lwem i w porę zamknąć je na klucz. Lew pozostał na zewnątrz. Zobaczyłam, że ze mną są jeszcze kilka kociąt i duży kot, które również znalazły u mnie schronienie. Bałam się o nie. Na szczęście wszystkie znalazły schronienie i siedziały obok mnie. Przez chwilę miałam jeszcze obawę, że lew znajdzie jakąś inną drogę wejścia i zaczęłam się rozglądać w poszukiwaniu ich. Lew po chwili zrezygnował z próby dostania się do mojego domu, wybiegł poza mój teren i pobiegł w stronę jakiejś grupki ludzi jadących jeepem(samochód). Chciałam ich ostrzec. Zaczęłam pukać w szybę. Cały czas bałam się wyjść. Głównie ze względu na kotki, które mogły wybiec na zewnątrz i opuścić strefę bezpieczeństwa. Nie udało mi się i lew ugryzł jedną dziewczynę z tego samochodu w ramie, po czym oddalił się. Wie ktoś co to może oznaczać?

Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2018, o 21:14 
Administrator

Podziękowań: 605
Lew sobie ją prawdopodobnie inicjował :) Mogłaś wyjść z tego domu

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt