Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 mar 2017, o 18:02 

Podziękowań: 0
prosze o interpretacje snu
Stałam koło domu z pieknym nowym błyszczącym dachem,jkas kobieta podeszła pociagneła za wiszacy sznurek i z dachu spadła kaskada czystej zimnej wody,strumien był tak duzy ze az mnie odrzuciło do tyłu i taka mgiełka wody oblało.

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2017, o 21:20 

Podziękowań: 95
No fajny sen ! Rozumiem że to twój dom ? No nowy dach wooow.... a jaką rolę pełni dach ?
Czysta woda super , zimna no coż może Cię otrzeźwi - zimny prysznic ? Oczyszczenie, gwałtowne ale każdy mam tak jak lubi :)
pozdrawiam :)

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł: Re:
PostNapisane: 8 mar 2017, o 21:41 

Podziękowań: 0
Kamea napisał(a):
No fajny sen ! Rozumiem że to twój dom ? No nowy dach wooow.... a jaką rolę pełni dach ?
Czysta woda super , zimna no coż może Cię otrzeźwi - zimny prysznic ? Oczyszczenie, gwałtowne ale każdy mam tak jak lubi :)
pozdrawiam :)

To nie mój dom,nie wiem jaka role pelni dach,oczyszczenie? z czego

Tytuł:
PostNapisane: 10 mar 2017, o 16:21 

Podziękowań: 95
Nie twój dom ? A kogo ? Co czułaś i myślałaś w trakcie patrzenia na niego ?
Dach to ochrona proste.
Oczyszczenie a ja nie wiem z czego? W jakim jesteś etapie i z czym z sobą teraz pracujesz.
Stan i czystość wody świadczy o jakości , ciesz się że to nie jakieś ścieki przez kogoś wylane na ciebie. Woda to emocję, uczucia.
pa

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2017, o 00:34 

Podziękowań: 30
Woda jest życiem, zdrowiem, a nawet bogactwem, zwłaszcza na pustyni.
A poza tym, wejdź w medytacje i sie dowiesz bo to Twój sen. Symbolike snu czasem tylko właściciel może odkodować. A w zasadzie zawsze.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt