Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lip 2017, o 23:47 

Podziękowań: 0
Śniło mi się że babcia gotuje w kuchni i tak strasznie leje (w sensie pada deszcz), a po balkonie chodzi taki długaśny futrzak. Wtedy myślałem, że to wydra i pomyślałem, że to będzie w dużo mięsa! Noo to wyjąłem batona (albo młotek, nie pamiętam) i pras temu stworowi w łeb. I niosę go do kuchni i mówię: "Załatwiłem wydrę babciu! Ale będzie obiad!" I nagle wydra się rusza, a babcia: "Jakżeś to zabijał!". Chyba mi się jej zrobiło żal, bo wyciepałem ją na balkon. I potem lało I znowu mi się jej żal zrobiło, to jej dałem koc, bo się trzęsła z zimna, uderzała ząbkami (z zimna) i wlepiała we mnie słodkie brązowe oczy. Ale i tak lało. Nie pamiętam fragmentu
ale chyba wpuściłem ją do domu, żeby nie mokra. W każdym razie wydra się zmniejszyła do takiego szopo psa. Taki mieszaniec. I było już rano i postanowiłem ją wypuścić, ale żeby nie wzięli mnie za kłusownika, to zawinąłem ją w gazetę. Była już taka maluśka... Zaniosłem do rezerwatu przyrody. Ta wydra miała słodką mordkę Rezerwat mam jakieś 500 metrów od domu.
Noo i tam wypuszczam, a szopo wydro coś trochę urosło i było bardziej szopowate. Trochę przypominało bobra. I mi dziękuje, że jednak je wypuściłem. Patrzę, a na szyi ma moją srebrną bransoletkę i łańcuch na szyję! I mówię: "Czemu masz moje srebro?", a stworek mówi: "Jestem kobietom i już!" I uciekło w las... Z moim srebrem! Wtedy się obudziłem.

Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2017, o 14:59 
Administrator

Podziękowań: 603
hahahahahha no i dobrze zrobiła, chciałeś ją zeźrać to masz za swoje :D :D :D hahaha

PostNapisane: 1 sie 2017, o 00:01 

Podziękowań: 0
Noo dzięki wielkie... W prawdziwym życiu to, o ile nie wiem, nie umierałbym z głodu czy nie był na Syberii to bym tego zwierzak zagłaskał na śmierć... Ale tu nagle prach na mięso... I nadal nie wiem, czemu śnił mi się futrzasty stworek... :/

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt