Sen czy przeznaczenie? - WrotaRozwoju.PL

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2017, o 23:23 

Podziękowań: 0
Witam śnił mi się dziś dawny przyjaciel z którym nie mam kontaktu już kilka lat. Nie myślałam o nim praktycznie o nim zapomniałam. Śniło mi się że z nim rozmawiałam i opowiadalismy sobie co u nas. Rano gdy się obudziłam zdziwiłam się trochę ale stwierdziłam że czasem tak jest że śnią się osoby nie wiadomo dlaczego. Lecz gdy pojechałam na egzamin na prawo jazdy spotkałam go. Także przyszedł zdawać. Nie wiem co tym myśleć.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt