Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 cze 2018, o 07:01 

Podziękowań: 0
Dziś miałam taki sen: śniło mi się,że spotkalam słynnego podróżnika Przemysława Kossakowskiego (którego bardzo lubię) i chciałam sobie zrobić z nim selfie w lustrze w mojej łazience. On się oczywiście zgodził, żartowaliśmy, śmialiśmy się, a w pewnym momencie weszły osoby z mojej przeszłości, które finalnie w życiu realnym były fałszywe, zatruwały mi życie, upokarzaly mnie i też chciały być na tym zdjęciu. Ja nie wiedząc czemu się zgodziłam, pan Kossakowski też, ale od tej chwili gdy zauważył te "moje przyjaciółki", które były bardzo natarczywe i chciały mnie z tego zdjęcia wywalić, żeby tylko one były z nim na zdjęciu, oboje staliśmy się tacy jacyś smutni, niechętni, coś się popsuło, ale obiecał mi że zadzwoni (z panem Kossakowskim nigdy nie łączyły mnie prywatne relacje jak coś :-h ). Potem chciałam wrzucić zdjęcie na Instagrama, ale przypomniałam sobie, że kilka tygodni wcześniej usunęłam swój profil na tym portalu społecznościowym.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt