Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2017, o 22:32 
Administrator

Podziękowań: 605
Kiedy aktywujemy swoją wolę dla siebie, pozwalając jej być wolną, wtedy jesteśmy samouzdrowieni :) To tak w skrócie...

A w rozwinięciu...
Możemy pozbyć się wszystkiego; problemów, choroby, karmy, przewodników i wszelkich bytów, które próbują sprawować kontrolę, a negatywnie wpływają na nasze życie, i które są sprawcami różnych niedogodności, lęków, obaw - wszystkich niskich wibracji, czyli negatywnych emocji. Jeszcze nie spotkałam się z osobą ludzką posiadającą duszę, która sama z siebie generowałaby niskie wibracje, wpływając na samą siebie i otoczenie.

Zawsze możemy zadecydować, że np. od dzisiaj wszystko się zmienia, możemy zadecydować o wszystkim. Chodzi tylko o to, żeby wola nie była przez kogoś podyktowana i zmanipulowana, co dzieje się niestety na potęgę. Nie mam na myśli innych ludzi (bo to jest mały pikuś), tylko byty i istoty, które bez nas są niczym, dlatego tak próbują wpływać i robić różne dziwne rzeczy...

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2017, o 00:15 

Podziękowań: 30
wolna wola zawsze jest wolna, nawet wtedy gdy chce być zniewolona haha
Chodziło Ci zapewne o ceche wolność, której rozwój uwalnia od wszystkiego co zniewala.

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2017, o 09:42 
Administrator

Podziękowań: 605
Tak, o to mi chodziło, widzisz jak Ty mnie rozumiesz ;)

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2017, o 14:02 

Podziękowań: 30
Po prostu pracuje z cechami i wiem do czego są zdolne.

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2018, o 08:59 

Podziękowań: 0
Myślę, że to bardzo trudne. Aby pozostać w obecnym świecie. Dzisiaj nie wiem, czy jestem sobą

Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2018, o 18:03 

Podziękowań: 95
Miotornut jeśli uważasz że to trudne to dla Ciebie takie będzie .. Co do decyzji o pozostaniu w obecnym świecie , to kwestia siły życia duszy nawet bywa silniejsza od podsyłanych myśli samobójczych przez niskie byty.
Zadając sobie takie pytanie , czy jestem sobą ?? już samo w sobie że jesteś na dobrej drodze do Siebie bo chociaż się zastanawiasz i szukasz.
Z moich osobistych doświadczeń jako osoby ematycznej i medium które ciąglę coś miało w aurze .. powiem Ci jedno, kiedy zrobiłam porządki , i stało się tak cicho i spokojnie naglę zrozumiałam że jestem sama ze sobą i to wreszcie ja. Dla tego typu osób to jest praca, odcinania się, zrywania metek z siebie , zdefiniowaniem .... Chcąc spotkać siebie trzeba wszystko odrzucić wszelkie przekonania, politykę , religie itp... i udać się w podróż w siebie . Po drugie to są głębokie przekonania to co się czuję i wie .. tylko nie należy się samemu osądzać ani potępiać, tylko zakceptować siebie takiego jakim się jest a jeśli miałbyś szukać swoich części duszy , same Ci tematy wywalą.
Trudno mówić o wolnej woli , zwłaszcza jak się zawierzało istotom które uważają się za bogów tworząc różne kulty, oddając im duszę przez wiele wcieleń. A które mimo nowych reinkarnacji nadal mają energtyczną kontynuację... A i jeszcze gdzie ta wolna wola , kiedy podpisało się i wzięło karmę, i się w kółko ją przerabia, wolna wola? jak dusza wchodząc w ród , przyjmuję z góry założone schematy według rodu do przepracowania ... wolna wola wiąże się z braniem odpowiedzlnośći za swoje istnienie , a ilu jest takich ludzi ?? dlatego powstały religie aby człowiek mógł oddać wolę , w zamian za obietnicę zbawienia itp... i nie musiał być odpowiedzialny za to co myśli, robi , czyni ..wymyślono grzech aby się wpędzał w poczucie winny i nie musiał brać odpowiedzialności za siebie.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt