Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lut 2015, o 11:00 
Jest metodą doraźną, jak tabletka na ból głowy. Problem zniknie na dany czas, ale powróci, jak bumerang.

Nie wiem, dlaczego ludziom się wydaje (a nawet mają takie pyszałkowate przekonanie, że mogą być ponad Boskim prawem), iż posiadają taką potężną moc sprawczą, aby uzdrowić całkowicie to, co przez innych nie zostało im wybaczone. Czary- mary, parę obrotów różyczką, hop zajączek z kapelusza i stało się. Zabawa w Boga najwyższego, uzurpatorstwo nienależne. Powinno się takich nago wypuścić i kijem przegonić po największym mrozie, aby pokora wróciła im na właściwe miejsce. Do całkowitego uzdrawiania potrzebna jest moc Ducha Świętego, ludzie nim namaszczeni mogą w imię Boże (ale nigdy w swoim imieniu) takich czynów dokonywać.
---


  
 
PostNapisane: 9 kwi 2015, o 15:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 121
Lokalizacja: www. czarodziejkausmiechu.blogspot.com
Podziękowań: 25
Wszyscy jesteśmy namaszczeni boską mocą. To my musimy wybaczyć. Sobie i innym. Nie ma w tym żadnego czary mary. Wystarczy wiara. Własna.

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL