Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sie 2017, o 13:22 

Podziękowań: 1
Dzisiaj w nocy śniła mi się moja dziewczyna. Siedziała uśmiechnięta w moim starym aucie, granatowym focusie kombi. Moja lepsza połówka postanowiła gdzieś pojechać, więc wrzuciła bieg i wyjechała przez furtkę i schody przed nią (oczywiście furtka jest za wąska dla samochodu, schody są za wysokie i w ogóle dziwnie to wyglądało). Niestety ruszyła troszkę za szybko i zamiast delikatnie zjechać ze schodów, to przeleciała nad nimi. Auto spadło na koła, odbiło się od asfaltu jak gumowa piłka, obróciło w powietrzu o 180 stopni i upadło na dach, niszcząc sąsiadowi z na przeciwka ogrodzenie. wystraszyłem się, że coś jej się stało. Szybko podbiegłem do auta, podbiegło też dużo innych nieznanych mi osób. Nic jej nie było. Z auta upadającego na ogrodzenie sąsiada odpadła tylna klapa. Wyglądało to tak, jakby klapa została przez to ogrodzenie odcięta. Samochód leżący na dachu był przed ogrodzeniem, a tylko sama tylna klapa za.

PostNapisane: 21 sie 2017, o 14:18 

Podziękowań: 1
Chyba się wyjaśniło.
Pożyczyłem rano nowe auto koledze. Chwilę później miał kolizję z rowerzystą. Całe szczęście nikomu nic poważnego się nie stało tylko bok auta mocno ucierpiał.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt