Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sie 2012, o 17:16 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
so_mag, nielogiczny post. Kompletnie nielogiczni. Każda Istota duchowa, dusza, to także Istota Astralna, to po pierwsze. Po drugie - Podaj argument dlaczego nie. Po trzecie - Ktoś doświadczony potrafi odróżnic pasożyta od zaawansowanej duszy. A więc?

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2012, o 23:35 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 sie 2012, o 23:06
Posty: 6
Podziękowań: 3
Ja głównie odprawiam rytuały ze swiecami, z reguły dzialają, aczkolwiek trzeba wiedzieć jaka swieca do jakiego rytuału jest potrzebna. Z reguły rytuały uznaję za udane, chociaż kilka razy musiałam przerwać i odprawic od początku innym razem.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2012, o 13:27 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Kupiłam książkę o zaklęciach i klątwach i powiem, że myślałam, że bardziej będą opisane właśnie zagrożenia itd a tam same "przepisy"


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2012, o 14:09 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Hahah Asia no to masz ciekawą lekturkę :D

Sayiah pisała o paktach - takowy można zawrzeć już samą intencją i to na wiele lat, a później niewyobrażalnie trudno się z niego wyplątać, kosztuje to mnóstwo czasu, siły i upartości, bo taka istota zrobi WSZYSTKO, żeby człowieka zatrzymać przy sobie..

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2012, o 14:13 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Ty mnie nie strasz bo ja bojaźliwa - z reguły u mnie ciekawość wygrywa - w tym przypadku strach. Książkę rzuciłam w kąt i niech sobie tam leży:) Niby ją przejrzałam pobieżnie, ale na dobrą sprawę nie czytałam:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2012, o 20:22 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 346
Podziękowań: 203
To może i Ja się wypowiem, jak brzmi tytuł tego tematu, co sądzimy o rytuałach.
Powiem tak, wierzę w Magie, wiem że coś takiego istniało i istnieje nadal, niemniej jednak dawniej miała ona silniejszą moc. Teraz nie wiem jak to wygląda, patrzyłem na to jaki jest mój żywioł, jest nim ziemia, próbowałem się zbliżyć do tego żywiołu, mam swoje roślinki o które dbam, uwielbiam chodzić po lesie i takie tam. Ale nadal nie wiem czy się zbliżyłem do tego żywiołu. Czasami mam tak, jak się skupię że potrafię sobie wizualizować co jest naokoło mnie, coś jak sonda, albo echolokacja. Tylko zasięg jest bardziej naokoło mnie i do kilku metrów.
Czasami udawało mi się prawidłowo policzyć ile ludzi jest obok mnie, np. w domu itd.

Co do rytuałów, nigdy jeszcze nie próbowałem odprawiać żadnego rytuału i tak jakbym nie wierzył że mogą się one udać. Są osoby które się na tym znają, Ja mogę czytać książki itd. ale nie uwierzę w to dopóki ktoś przy mnie nie zrobi rytuału i nie zobaczę na własne oczy jego działania.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2012, o 13:50 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Rytuały magiczne są bardziej powszechne niż mogło by się wydawać. Nie szukając daleko komunia i sakramenty kościelne są rytuałami magicznymi. Modlitwa za kogoś kto sobie tego nie życzy też może zostać odebrana jako atak magiczny.

Niemniej jednak nie każdy rytuał jest zły i obciążający karmicznie. Ja na przykład stosuje rytuały ochronne i oczyszczające. Mimo dosyć spontanicznego charakteru niektórych z nich trzeba dokładnie wiedzieć co się robi bo najmniejszy błąd może mieć potwornie nieprzyjemne konsekwencje. Dlatego też świadome korzystanie z tych dobrodziejstw to dość ryzykowne zajęcie :)

O skuteczności poprawnie wykonanego rytuału nie raz miałem okazje się przekonać więc nie mam wątpliwości że można sporo zdziałać z ich pomocą.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 5 lis 2012, o 15:04 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Bartemaus napisał(a):
Co do rytuałów, nigdy jeszcze nie próbowałem odprawiać żadnego rytuału i tak jakbym nie wierzył że mogą się one udać. Są osoby które się na tym znają, Ja mogę czytać książki itd. ale nie uwierzę w to dopóki ktoś przy mnie nie zrobi rytuału i nie zobaczę na własne oczy jego działania.


offtop:
Bartu, blogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli :P

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lis 2012, o 16:09 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Z drugiej strony jeśli któraś z twoich wielbicielek dojdzie do tego jak rzucić na ciebie urok miłosny to z takim podejściem będziesz mniej podatny na jego działanie. :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 6 lis 2012, o 14:06 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
offtop:
Bartu, blogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli :P[/quote]

I to rzekł SCEPTYK :D haha

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL