Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 maja 2012, o 16:02 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 15:41
Posty: 6
Podziękowań: 0
Aaa, czyli takie buty, a jeżeli spotykasz się z nim w twarzą w twarz załóżmy, że chciałby Ci zabrać energię, wtedy też te ochrony działają? Jeżeli tak, to wszelkie ataki na kogoś są po prostu bez sensu a jednak się je praktykuje. Jest sposób, żeby pokonać blokady lub przewodników, opiekunów duchowych? Ogólnie rzecz biorąc. Czy jest sens w ogóle zamartwiać sięo to, że ktoś chce mi coś zrobić, czy niekoniecznie?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2012, o 16:09 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Nie mogłabym się z Nim spotkać twarzą w twarz, ponieważ dzięki blokadom nie jest w stanie się do mnie zbliżyć. c; Poza tym Ja nie doświadczam OOBE.
I ataki nie są do końca bez sensu. Bo nie każdy ma aż tak mocną ochronę, która może zadziałać.
I myślę że nie ma sposobów żeby pokonać przewodników i opiekunów. To mocne, doświadczone Istoty. A zwykły człowiek, jako nie-dusza nawet nie jest w stanie wiedzieć jak można ich ,,zaatakować". Tym bardziej, że Opiekun i Przewodnik takiego człowieka nie pozwoliłby na takie próby. Caudier ostatnio prawie że wyśmiał pewnego ezoteryka, który groził że mu coś zrobi. c;
Nie wiem, czy ktoś ma się zamartwiać jeśli ktoś mu zacznie grozić. Mnie to nie rusza przynajmniej. Zawsze można wzmocnić swoją ochronę.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 maja 2012, o 16:12 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 15:41
Posty: 6
Podziękowań: 0
przez twarzą w twarz mam na myśli naprawdę twarzą w twarz. Fizycznie :) Ale dzięki :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2012, o 18:30 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Dziwne, że tak się wypytywałeś.
Chcesz na kogoś rzucić jakąś klątwę, czy może ktoś Ci zagroził takim czymś? c;

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2012, o 20:50 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Sayiah napisał(a):
I ataki nie są do końca bez sensu. Bo nie każdy ma aż tak mocną ochronę, która może zadziałać.


Pozwolę sobie wtrącić, że w mojej opinii wszelkie ataki są bez sensu.
Nie dlatego, ze mogą nie zadziałać. Ale dlatego, że nikt nie ma prawa ingerować w życie drugiego człowieka jeśli tamten sobie tego nie życzy.
A juz na pewno nie powinno sie bawić w "magika", bo jak powyżej kilka osób zauważyło - nie jest to bezpieczne. Moim zdaniem jest to wręcz bezczelne i na pewno egoistyczne, jesli dotyczy wywoływania w kims uczuć czy "zmuszania" do czegos, co bez magii nie nastaje. Rytuałem zmuszać kogokolwiek do czegokolwiek ?
A gdzie tu miejsce na prawdę, szczególnie jeśli ktoś chce zaklinać miłość ?
Ludzie, jeśli coś idzie nie tak to bierzcie się do racjonalnego działania, problemów nie rozwiązuje się magią. Za to można ich sobie przysporzyć.
Nie udaje się - trudno, widocznie nie miało się udać.
Odskakując od magii i nawiązując do śnienia - nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał wchodzić w moje sny. Niezależnie od intencji. Jakim prawem ? Ja nigdy bym tego nie zrobiła, i zdecydowanie nie byłabym zadowolona, gdyby ktoś dobijał się do mnie.
Zastanówcie się co robicie, nie myślcie tylko o sobie - taki mały apel.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2012, o 21:16 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Wcześniej była moda na lucid dream teraz na dream walking, domyślam się co może być następne ale . Zgadza się nikt nie powinien ingerować w życie drugiego człowieka, ale każdy ma inny kręgosłup moralny i tego się nie zmieni. Całe szczęście, że osób z takimi zdolnościami i ciągotkami jest niewiele.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2012, o 22:17 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Zag, masz rację. Mogłam to inaczej ująć. Pisząc że ataki nie są bez sensu miałam na myśli fakt, że mogą także działać.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


Ostatnio edytowano 16 maja 2012, o 17:59 przez Sayiah, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2012, o 23:13 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Magia to nie zabawa. Kiedy zaczynasz ją praktykować nie ma odwrotu, postawiłeś na szali świata swoje życie oraz duszę. Nie wolno traktować magii jako zabawy, wszystkie zaklęcia, rytuały, czasami nawet już czytanie książki może przynieść nieoczekiwane konsekwencje. Ostrzegam, każdy kto choć raz odprawił rytuał niech wie, że jest naznaczony magiczną pieczęcią, widoczną dla wszystkich istot z innych wymiarów, co jest równoznaczne z częstszym nawiedzaniem, a nawet atakowaniem takich osób. Jeżeli nie wiesz jak się uczyć i praktykować, czy robisz to dla zabawy, w końcu przejedziesz się na swojej beztrosce. Bądź świadomy że świat jest pełen przeciwności jakie może spotkać mag: demony, zjawy psychiczne, cienie a nawet inni magowie czy łowcy. W świecie magii nie masz szans na przetrwanie jeżeli zrobiłeś to dla zabawy, sprawdzenia czy rzeczywiście działa. Magia jest jak narkotyk, jeżeli raz jej posmakujesz, będziesz chciał więcej, tego nie da się zwalczyć, to jest rodzaj przekleństwa. Jeżeli mimo to dalej zamierzasz praktykować magię po łebkach, dla zabawy czy po to aby szpanować, to mogę Ci powiedzieć, że bardzo duży ryzykujesz i naprawdę słono może Cię, to w przyszłości kosztować.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2012, o 09:42 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2012, o 08:45
Posty: 18
Podziękowań: 0
wierzę w rytuały ale ich nie stosuję. Nigdy nie wiadomo co może sie przyplątać.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2012, o 11:12 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 11 mar 2012, o 22:25
Posty: 3
Podziękowań: 0
Witam!
czy ktoś mógłby mi pomóc i napisać więcej na temat rytuału wzmocnienia swojej atrakcyjności?myślę ,że ten rytuał nie zaszkodzi?


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL