Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sie 2013, o 20:32 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 19 sie 2013, o 19:57
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam,
generalnie nie przywiązuję większej uwagi do snów, czasem sprawdzę w senniku online znaczenie poszczególnych elementów, ale mój dzisiejszy sen mnie zaniepokoił... Ponadto nigdy nie pamiętam swoich snów, a ten zapamiętałam niemalże w 100%.
Może zacznę od tego, iż nie mogłam wczoraj wieczorem zasnąć. Męczyłam się naprawdę sporo czasu, z boku na bok, z boku na bok, aż chyba mi się w końcu udało. W moim śnie rzeczywistość poplątała się z tym snem...
A więc śniło mi że nie mogę zasnąć, leżę i się męczę, nic nie pomaga, więc wstałam z łóżka, i tak jak leżałam - w piżamie - wyszłam na zewnątrz. Mieszkam na co dzień w bardzo dużym mieście, (które nie ma dostępu do morza), i w tym śnie szłam dobrze znaną mi ulicą (była noc) i nagle weszłam w jakąś leśna ścieżkę, a przede mną było morze. Stałam i patrzyłam (i teraz nie jestem pewna, czy się kąpałam, czy tylko taki miałam zamiar), bo nagle dostrzegłam 4-5 mężczyzn, wysokich, dobrze zbudowanych, z krótko ostrzyżonymi włosami, szli z wielkimi psami (2-3). Przestraszyłam się że chcą mnie zgwałcić - dokładnie pamiętam co myślałam, więc zamiast do morza, zawróciłam, ale nie ukryłam się przed nimi, ale przeszłam pomiędzy nimi, nie zwracając na nich uwagi. I nagle znalazłam się na swojej ulicy, usiadłam na ławce (której w rzeczywistości nie ma w tym miejscu w którym siedziałam). Zaczęłam nad czymś rozmyślać i nagle zgasły wszystkie latarnie. Przestraszyłam się, fakt, ale nie była to żadna panika, i wówczas podeszła do mnie moja była nauczycielka matematyki (tą szkołę w której uczyła ta Pani skończyłam ok 11-12 lat temu, spotkałam się z nią jakieś 6 miesięcy temu, miałam z nią bardzo dobry kontakt, młoda nauczycielka). Przytuliła mnie i powiedziała że mieszka w pobliżu, i pomoże wrócić mi do domu, a jeśli chcę mogę przenocować u niej. Baaaardzo się ucieszyłam że będę miała znajomą w okolicy, z która będę mogła się spotykać. I nagle przypomniało mi się, że nie mam telefonu, a mój facet na pewno już mnie szuka i się niepokoi, bo jest środek nocy a mnie nie ma, i muszę koniecznie wracać do domu. Więc od jej domu, szłam tą ciemną i pustą (normalnie ruchliwą ulicą) ulicą do domu. Nikogo nie było po drodze, ani ludzi, ani zwierząt, ani samochodów. Weszłam do domu i położyłam się do łóżka, pomyślałam że to dobrze że nikt niczego niczego nie zauważył i że rano opowiem co mi się ŚNIŁO!!! (już wiedziałam że to był sen, ale dopiero będąc w domu) i zasnęłam. I zadzwonił budzik...
Może mój sen nie jest przerażający, ani niczego nie oznacza w gruncie rzeczy, ale nie ukrywam że mnie dręczy jego znaczenie, a przeraża mnie fakt tego pomieszania jawy sennej z rzeczywistością i tyle zapamiętanych szczegółów...
Za wyjaśnienie będę baaardzo wdzięczna...
A.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL