Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sty 2014, o 15:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:31
Posty: 25
Lokalizacja: stalòwka
Podziękowań: 2
dobrze ze nawet mi to do glowy nie przyszlo. calkowicie sie zgadzam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2016, o 14:22 

Dołączył(a): 21 sty 2016, o 14:16
Posty: 2
Podziękowań: 0
Podam Wam modlitwe o uwolnienie jesli macie problem ze zjawami:
SEN MATKI BOŻEJ
(modlitwę należy odmawiać przez 9 kolejnych wtorków. Podczas modlitwy powinna się palić świeca. Modlitwa jest bardzo pomocna. Na koniec tej 9-ciowtorkowej nowenny zostanie wysłuchane to, o co prosimy, choćby to było trudne do osiągnięcia).
O Święta Maryjo Ty Cudowna, uciekam się do Twojej pomocy i calkowicie ufam że w moich potrzebach zawsze będziesz mi pomocą. Z wdzięczności za to obiecuję tę modlitwę rozszerzać. Pocieszaj mnie w moich troskach i trudnościach. Błagam Cię o to pokornie, przez wielką radość, która napełniła Twoje serce, gdy w Betlejem Zbawicielowi Świata schronienie dałaś. Błagam Cię i proszę dla mnie i mojej rodziny, żebyśmy zawsze Boga w sercach naszych strzegli i na Ciebie jako na środek leczniczy zasłużyli. A przede wszystkim w moich troskach, które mnie najbardziej obciążają. Błagam pośredniczko naszej niedoli. Zwiąż wszystkie moje utrapienia tak, jak zwyciężyłaś smoka, aż poległ pod Twoimi stopami.
Ojcze nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwała Ojcu...
Święta Maryjo, módl się za nami (3x).


Przyszedł Pan Jezus do Niej i zapytał: "Matko, czy śpisz?". "Zasnęłam" - powiedziała Panu Maryja - "A tyś mnie mój ukochany Synu obudził. Widziałam Cię w Ogrójcu obnażonego, gdzie na Twoją Świętą Twarz pluto, cierniem Cię ukoronowanego do krzyża przybito i bok włócznią przebito, z którego popłynęła Woda i Krew Święta, a potem Twe martwe ciało z krzyża zdjęto,a na moje ręce włożono". I zapłakała Panna Maryja. Pan Jezus najczulej powiedział: "Matko Miłosierdzia, ktokolwiek będzie ten "sen" nosił lub słuchał otrzyma sto dni odpustu i w drodze nie umrze nagłą śmiercią bez przyjęcia Ciała i Krwi mojej. Ktokolwiek Ciebie Matko i mnie o co poprosi - pomoc otrzyma. Ten, kto będzie ten "sen" nosił stale przy sobie, ani w drodze, ani na wojnie, ani w innym miejscu nic mu sie nie stanie. W domu, w którym znajduje sie ten "sen" ani woda, ani ogień, ani inna szkoda stac się nie może.
Ojcze nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwała Ojcu...
Święta Maryjo, módl się za nami (3x).


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2016, o 14:35 

Dołączył(a): 21 sty 2016, o 14:16
Posty: 2
Podziękowań: 0
Pamiętajcie Wiara czyni cuda i cofa wszelakie zaklęcia rytuały itd tylko trzeba byc wytrwałym i konsekwentnym a stad to wiem bo urodziłam sie znając swoja przyszlosc i obcując z magia nie tyle z wyboru co przeznaczenia ale fakt faktem odradzam zabawy nia nie znajac efektów jej działania do lat 4/+- i zrozumienia jej działania i oddzialowywania. Dla Cienie bezcenna polecam palenie szalwi białej dostępna na Allegro przegoni zjawy ale modl sie fajna jest Nowenna Pompejańska pomocna ale trwa 54 dni i trzeba wytrwać ale ulży Ci i rachunek sumienia niestety zrobisz tylko nie ulegaj złu podczas modlitwy o uwolnienie bo moze sie pokusa nasilić ale potem doznasz cudów , pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2016, o 16:10 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Jak widzę modlitwy kościelne, to mnie mdli... I mam zgagę...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2016, o 21:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
achhh... magia magią pogania czytając to tylko weschtnącć można, miejmy nadzieję że sie dziweczynie ułożyło i zmądrzała :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 21 sty 2016, o 21:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Cohen napisał(a):
Dobrze to było widać w średniowieczu, gdzie adept musiał wiele lat służyć mistrzowi, na wszelkie sposoby - pracując dla niego, oddając mu swoje pieniądze, pozwalając, aby nim pomiatano, nawet spełniając seksualne zachcianki, a to wszystko po to, aby zostać powoli wtajemniczonym.
Teraz wystarczy internet, parę książek, kilka artykułów wątpliwej treści i już ludzie się uważają za magów, to przyczyna wszędobylskiej głupoty zalewającej fora ezo.



To co napisałeś to Typowy przykład zniewolenia, gdzie mistrzunio doił energie i nie służyło to wtajemniczeniu a zniewoleniu. I co najgorsze te zachowania i efekty więzy w kolejnych życiach działały i ludzie którzy w porpzednich wcielaniach mieli coś wspólnego z magia powinni się uwolnić od tych mistrzów , w magii zawsze po między magami chodziło o " moc" i często ją karadziono lub o nią walczono. Tak w tych książkach bywają bzdury i żadko kto prawdziwy rytauał poda, ale każda czarownica wie , bo to jest w środku. Czasem się dziwię co sprzedają w sklepach nawet gotowe rytuały do zrobienia, jestem ciekawa czy każdy może sobie cos takiego zrobić ?? i co działa ? Bo gdyby taką moc osoba posiadała to i w modlitwach by se wydreptała :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2016, o 16:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2016, o 15:32
Posty: 10
Podziękowań: 1
Coś w tych duchach jest, bo człowiek to taka mała istota, w dodatku z cząsteczek, ale duchów nie należy się bać, bo mogą zawładnąć twoimi myślami i z tego biorą się opętania.

Lepiej jest codziennie się śmiać, a od czasu do czasu włączyć sobie nawet kabarety czy coś co was bawi, niż bawić się w rytuały.

Gościa sobie znajdziesz. Widocznie to nie był ten, po prostu.

_________________
Jak Zarabiać w Branży Medycznej Wartej 122 500 000 000zł?
http://dominikjedrzejczak.pl/jak-zarabiac-w-branzy-medycznej-wartej-122500000000zl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL