Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 21:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Ryby - Baran: Początkowy chłód Ryb, prawie zawsze zainteresuje Barana. Gdy tych dwoje już będzie razem, tylko od ognistego temperamentu Barana zależy czy ich związek przetrwa kilka trudnych testów. Marzycielskie Ryby czasami mogą przypadkowo wypłynąć na szersze wody, czego zazdrosny Baran może nie zaakceptować.

Ryby - Byk: Jeśli w ich związku nie będzie brakowało tolerancji i wzajemnego zaufania, razem stworzą idealny, harmonijny, pełen miłości związek, w którym będą czuć się bezpiecznie. Troskliwy Byk zawsze zapewni dobrobyt rodzinie, komfort codziennego życia, w którym nie brakuje dobrego jedzenia, Ryba zaś zadba o szczęśliwą atmosferę.

Ryby - Bliźniaki: To połączenie z astrologicznego punktu widzenia nie jest zalecane. Ryby są dla powietrznych Bliźniąt zbyt marzycielskie, wrażliwe i romantyczne. Potrzebują wyznań miłości, czułości i opieki, a nie leży to w charakterze Bliźniaka.

Ryby - Rak: Trudno nie zauważyć spójności tych dwóch wodnych znaków. Ryby doskonale się z Rakiem rozumieją, być może nawet we wszystkich aspektach. Rozumieją się zarówno w sypialni, jak również przy wspólnych zakupach lub pracach domowych. Czasami mogą stać się zbyt leniwi lub zacząć przejawiać epikurejskie skłonności, jednak szybko schodzą na ziemię.

Ryby - Lew: Dominujący Lew chciałby panować nad Rybami, które na pierwszy rzut oka jawią się jako podporządkowane. Problem z takim związkiem pojawia się, gdy Ryby zdecydują się na romans. Wierność nie jest ich mocną stroną, co władczego Lwa potrafi porządnie rozjuszyć. Ryby i ognisty Lew to nie jest dobra kombinacja.

Ryba – Panna: Między tymi znakami brak jest zdolności do zrozumienia, dlatego takie połączenie nie będzie najszczęśliwsze. Praktyczna i perfekcjonistyczna Panna rzadko rozumie marzycielskie Ryby. Największym problemem w tym związku jest brak komunikacji.

Ryby – Waga: Ryby i Waga to bardzo wrażliwe znaki, jednak w związku potrafią swoją czułość i bojowość skierować przeciwko drugiemu. Ryby nawet próbują panować, czego Waga z całego serca nienawidzi. Jedynym polem, na którym ten związek sprawnie i bezproblemowo funkcjonuje, jest seks.

Ryby – Skorpion: Kiedy zakochają się w sobie Ryby ze Skorpionem, możemy mówić o prawdziwej miłości. Rozumieją się w kwestiach emocjonalnych i fizycznych. Potrafią wspólnie radzić sobie z problemami oraz stoją przy sobie w każdych okolicznościach. Połączenie to, pod względem astrologicznym, jest bardzo szczęśliwe.

Ryby – Strzelec: między Rybą a Strzelcem istnieje silne fizyczne przyciąganie, więc podczas pierwszych randek ich miłość kwitnie. Związek zaczyna zgrzytać dopiero, gdy razem zamieszkają. Aktywny Strzelec zacznie wypominać Rybom ich bierność wobec prac domowych.

Ryby – Koziorożec: Specjalne połączenie dwóch zupełnie różnych charakterów, które się karmicznym sposobem przyciągają. Jednak ich związek nie opiera się wyłącznie na atrakcyjności seksualnej. Jest w nim o wiele więcej: wzajemne uzupełnianie się, myśli, uczucia, ideały, pieniądze, a przede wszystkim wspólne życie.

Ryby – Wodnik: Kiedy Wodnik spotka się z Rybami, długo myślą, jak mogli do teraz żyć bez siebie. Nagle czują się tak, jakby znali się od wielu lat. Prowadzą ze sobą długie intelektualne rozmowy, chodzą na koncerty, wystawy, muzea i imprezy. I kiedy zdecydują się na małżeńskie „tak“, jest to zwykle do końca życia.

Ryby – Ryby: Kombinacja Ryb z Rybami jest połączeniem dwóch pokrewnych dusz. Tych dwoje rozumie się bez słów. I tak domyślają się, co to drugie ma na myśli. Od momentu spotkania ich miłość jest jak w romantycznym filmie, kończącym się prawie zawsze szczęśliwe. Powinni uważać tylko na swoją niepraktyczność, która może czasami spowodować bolesny upadek na ziemię.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2016, o 17:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2016, o 20:30
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 0
Świetnie jest to przygotowane. Ja jestem spod znaku Ryb i muszę przyznać, że np. z Pannami nie mam zbyt dobrego kontaktu. Owszem kontakt może być na dobrym poziomie, jednak nigdy nic więcej z tego nie wychodzi. Po prostu nie ma tej iskry. Sprawdzone już na różnych osobach, więc coś w tym musi być.

_________________


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2016, o 22:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
A mogłabyś napisać coś więcej na temat relacji Ryby - Lew? Jak to wygląda właśnie z Twojej strony? Jeśli oczywiście w kręgu znajomych masz kogoś, spod znaku lwa ;)

Panny są bardzo "poukładane" i dbają o nawet najmniejszy szczegół, co czasami może być bardzo denerwujące, szczególnie w przypadku Ryb, które z reguły wolą życie na spontanie ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2016, o 14:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2016, o 20:30
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 0
Nigdy nie tworzyłam związku z lwem, więc pod tym względem trudno mi powiedzieć. Ale rzeczywiście coś takiego ognistego w takich relacja jest, bo np. mam koleżankę spod tego znaku zodiaku i chociaż bardzo dobrze się dogadujemy to często w naszej relacji są sprzeczki i jakieś zgrzyty właśnie ze względu na jej charakter.

_________________


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL