Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 mar 2019, o 22:33 

Podziękowań: 0
Najpierw chciałam wyjaśnić, że z człowiekiem o którym jest sen, nie jestem na jawie. Darze go uczuciem, spotykaliśmy się jakiś czas temu. I on twierdzi że nie czuję tego. Mamy kontakt telefoniczny ze sobą i sms-owy, ale rzadki już. Chciałam wyjaśnić także że nie byłam nigdy u niego w domu, nie znam jego rodziny. A także to, że jego tata nie żyje od paru lat i także nigdy nie widziałam go na żywo i nie miałam okazji poznać. To jest ważny aspekt realistyczny.
Opis snu. Stałam na wąskiej, prostej, piaszczystej drodze. Skąd zabrał mnie ukochany (tak go nazwijmy) . Wsiadam do auta a On chwalił się telewizorem jaki sobie zamontował w aucie. Kazałam mu patrzeć na drogę i zapiąć pasy. Bo w Realu nigdy tego nie robi i zawsze mu to pisze. Znaleźliśmy się na prostej asfaltowej drodze. Przed nami było auto. Później stanęliśmy na chyba parkingu, który byl pusty. Po lewo widoczny był las i spacerujący ludzie, po prawo zaś łąka albo pole. Stwierdziłam do niego ze jest tu bardzo ładnie. Zadzwonił mi telefon, dzwoniła moja mama z pytaniem kiedy wracamy. Ukochany stwierdził że jeszcze jedziemy do jego babci na obiad bo nas zaprosiła. Zdziwiło mnie to bo przecież nie jesteśmy razem. Takie miałam odczucie w tym śnie. Znalazłam się u niego w domu, On gdzieś wyszedł zostawił mnie w pokoju. W kuchni krzatala się kobieta o siwych włosach.twarzy nie widziałam. (prawdopodobnie jego mama ma siwe) w powietrzu unosił się przyjemny zapach obiadu. Dosłownie go czułam. A kuchnia którą widziałam w śnie, zgadza się z opisem ukochanego tej w Realu, która prawdopodobnie sam malował i montowal. Kolor ścian bezowy i układ szafek oraz okien. W momencie wszedł do domu starszy mężczyzna. Miał wąsy, był niski z dużym brzuchem. Pamiętam szczegółowo jak wyglądał. Zdziwiłam się jak go zobaczyłam a on także zdziwiony kto ja jestem przedstawil mi się jako ukochanego tata. Powiedział dosłownie "jestem " T" tata a ty kim jesteś" (Zgodnie z opisem zgadza się wygląd niezywego ojca ukochanego ) ja wtedy zdziwiona powiedziałam "jak to kto ja jestem?? No Kasia! A kto inny!
On jak by słyszał już o mnie i odpowiedział" aaa Kasia, w koncu Cię widzę, czy w końcu cię poznałem, lub w końcu jesteś. "Nie pamiętam dokładnie. Uśmiechnął się do mnie szczerym uśmiechem. Ja odwzajemnilam uśmiech, przywitałam się podając dłoń i przedstawiając z imienia i nazwiska. W tym domu czułam spokój ducha i ogółem czułam się bezpiecznie. Później znalazłam się na jakiejś trasie z zakrętem. Szłam z kimś. Stwierdziłam że zadzwonimy po ukochanego by nas zawiózl. Ktoś z towarzyszących mi osób stwierdził że nie. Na jezdni przy krawężniku leżała krowy głowa. Bez tułowia. Przejechal po niech chyba samochód i wtedy zostałam ochlapana. Ale tego dokładnie nie pamiętam. Czy krwią czy błotem. Wiem że jak ktos zmarły przychodzi do nas we snie chce nas ostrzec lub cos przekazać. Ale nie jestem wstanie zinterpretowactego tego snu. Bo przecież nie jesteśmy razem i wątpię by tak było. Chodź kocham tego człowieka szczerze. Kiedyś już miałam sen ze zmarłym który dał mi telefon i kazał przekazać coś swojej żywej siostrze. 2 tygodnie później jego żywa siostra dostała wiadomość telefoniczną że jej prababcia nie żyje... Pomóżcie... Proszę. Nurtuje mnie ten sen. Tym bardziej że wiem iż był to na bank tata tego ukochanego. i ogółem zgadza się nawet wygląd kuchni tego że snu i w Realu. Jak i wygląd taty ukochanego. Pozdrawiam Kasia.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt