Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Sny

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rodzaje snów.
PostNapisane: 2 wrz 2012, o 23:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 64
Podziękowań: 13
Wyróżniamy kilka rodzajów snów. Postaram się je przybliżyć.
1 rodzaj to: sen proroczy.
Jest on snem, który przedstawia nam przyszłość, mało osób doznaje taki sen. Zazwyczaj sen ten nie ukazuje przyszłości w całości, lecz jest to ukryte między słowami/obrazami.
2 rodzaj snu to: sen rzeczywisty tak zwane LD
Jest to sen który dzieje się na jawie, lecz nie jesteśmy tego w pełni świadomi, ba początkujący adepci magii nie wiążą tego ze świadomym snem, lecz bardziej, ze snem do interpretacji.
3 rodzaj snu to: sen który da się zinterpretować.
Jest to rodzaj snu, który ma ukryte znaczenie, zazwyczaj mogą go interpretować osoby, obdarzone tym darem, lecz nie zawsze, gdyż zawartość snu może być widoczna tylko dla osoby która go śni, a dla osób nawet obdarzonym darem interpretacji, może być jedynie bełkotem.
4 rodzaj snu to: sen o wcześniejszych wcieleniach.
Występuje to bardzo rzadko, uważam, że potrzeba dużo energii wykorzystać i mieć wiedzę, żeby taki sen się pojawił, lecz występują wyjątki i nie świadomie tego(nie wykorzystując energii nam się to śni) śni nam się taki rodzaj snu.
5 rodzaj snu to: Sen który nie ma znaczenia
Jest to rodzaj snu który jest dla nas marzeniem, albo koszmarem, jest to sen bezwartościowy.
Do tych rodzai snów występują też tak zwane odczucia senne i paraliż przy senny są to zjawiska, które wzmacniają przekaz snu.

Źródło:
-Tekst w 100% autorstwa mojego i moich doświadczeń


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodzaje snów.
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 12:37 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Uriel, czy zdarzyło Ci się mieć sen proroczy wyglądający dokładnie tak jak przyszłość, która później miała miejsce?
Mnie się zdarzyło raz, rok przed wydarzeniem - gdybym go posłuchała, oszczędziłabym sobie wielu nieprzyjemnych odczuć... Był to sen bez obrazu, ale o konkretnej osobie i z odczuciami, jakie później miały miejsce w rzeczywistości.

Sny, których znaczenia ukrywają się pod symbolami mam prawie codziennie, ważne, żeby umieć rozróżnić taki symbol od czasem nieistotnej sytuacji, jaką nam ten sen przedstawia i korzystać z intuicji wśród różnego rodzaju znaczeń.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 13:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 64
Podziękowań: 13
Ewelina, Zdarzyło mi się kilka razy mieć sen proroczy, pierwszy raz miałem taki sen z 6 lat temu. W śnie ukazała mi się moja babcia, wyciągająca ostatnią węglarkę węgla z kanału. Przyjechała z Włoch właśnie w dzień, gdy w kanale była ostatnia węglarka i wyciągnęła ją, dodam, że przyjazd był niespodzianką, nikt o tym nie widział. Później już miałem sny prorocze, w których przekaz był bardziej ukryty:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodzaje snów.
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 17:48 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
No ładnie :)

A interpretujesz też czyjeś sny, czy tylko swoje?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 19:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 64
Podziękowań: 13
interpretuje swoje sny, lecz nie raz doradzam się jeszcze kilku osób. Bo samemu najciężej interpretować swoje sny. Czyjeś sny interpretuje, uważam, że mam ten dar:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodzaje snów.
PostNapisane: 24 maja 2013, o 11:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Uriel napisał(a):
Wyróżniamy kilka rodzajów snów. Postaram się je przybliżyć.
1 rodzaj to: sen proroczy.
Jest on snem, który przedstawia nam przyszłość, mało osób doznaje taki sen. Zazwyczaj sen ten nie ukazuje przyszłości w całości, lecz jest to ukryte między słowami/obrazami.
2 rodzaj snu to: sen rzeczywisty tak zwane LD
Jest to sen który dzieje się na jawie, lecz nie jesteśmy tego w pełni świadomi, ba początkujący adepci magii nie wiążą tego ze świadomym snem, lecz bardziej, ze snem do interpretacji.
3 rodzaj snu to: sen który da się zinterpretować.
Jest to rodzaj snu, który ma ukryte znaczenie, zazwyczaj mogą go interpretować osoby, obdarzone tym darem, lecz nie zawsze, gdyż zawartość snu może być widoczna tylko dla osoby która go śni, a dla osób nawet obdarzonym darem interpretacji, może być jedynie bełkotem.
4 rodzaj snu to: sen o wcześniejszych wcieleniach.
Występuje to bardzo rzadko, uważam, że potrzeba dużo energii wykorzystać i mieć wiedzę, żeby taki sen się pojawił, lecz występują wyjątki i nie świadomie tego(nie wykorzystując energii nam się to śni) śni nam się taki rodzaj snu.
5 rodzaj snu to: Sen który nie ma znaczenia
Jest to rodzaj snu który jest dla nas marzeniem, albo koszmarem, jest to sen bezwartościowy.
Do tych rodzai snów występują też tak zwane odczucia senne i paraliż przy senny są to zjawiska, które wzmacniają przekaz snu.

Źródło:
-Tekst w 100% autorstwa mojego i moich doświadczeń


1. Takie sny prorocze miewam czasami.
Pierwszy z nich mnie poruszył . Spisałam go, a potem sie okazało,że wszytko stało się dokładnie jak w śnie. Od tej pory potrafię je wyczuć.
Doświadczam wszystkich 5 stanów i faktycznie dobrze Uriel je nazwał

Nie każdy sen jest snem coś znaczącym. warto zapisywać te sny, które nas poruszyły lub sny w ogóle jeśli ktoś normalnie nie śni.
Ja śnie i to dużo jeśli nic mi się nie śni to oznaka ze jestem jakas chora albo czegoś złego.
Miewam sny kolorowe i czarno-białe.
Zapisywanie snów z czasem daje nam wgląd i uczy rozróżniać jaki rodzaj snu nam się śnił.
Z czasem uczymy sie i wiemy , ze zapisujemy te prorocze i często do nich wracamy.

te z poprzednich wcieleń robia wielkie wrażenie i pozostaja na zawsze w pamięci.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL