Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Nasze forum » Aktualności

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lis 2014, o 16:56 

Dołączył(a): 5 lis 2014, o 15:54
Posty: 1
Podziękowań: 0
Osoby, lub wydawnictwa zainteresowane wydaniem tej książki, proszę o kontakt - tel. 536 526 100.
Tak samo, wszelkie inne propozycje związane z książką proszę kierować na ten numer.

Link do książki:
http://www.filefactory.com/file/rtatzyxd4sj/ksiazka.pdf

CO DAJE TA KSIĄŻKA ?
Książka jest o Głosie Wewnętrznym Człowieka, o filozofii życia. Wyjaśnia kwestie dotyczące życia. Daje zrozumienie, odpowiedzi, siłę do działania poprzez zmianę myślenia. Wspiera w przezwyciężaniu przeszkód. Daje wiarę w siebie, wiedzę o tym jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Uczy o zdrowiu, jak żyć w zgodzie z sobą. Tłumaczy mechanizmy rządzące społeczeństwem.

O CZYM JEST TA KSIĄŻKA ?
Książka mówi o tym że wiedza jest w każdym Człowieku. Jest niewyczerpana- nie ma końca. Trzeba tylko po nią sięgnąć. To Głos Wewnętrzny, który łączy nas z Siłą Najwyższą. Gdy podążymy za nim- stajemy się jednym z tą siłą. Jej cechy zaś to: prawdziwa, czysta wiedza, moc i szczęście. Książka poprzez Głos Wewnętrzny mówi o wielu dziedzinach życia: Prawo Wszechświata, gdzie jest szczęście, jak zdobyć wiedzę o tym co nas interesuje, jak urzeczywistniać pragnienia, Źródło, cierpienie, walka zła z dobrem, zdrowie, los, społeczeństwo, wolność, kim jest człowiek, dlaczego przyszedł na Ziemię, jaki jest cel jego życia, ideologia, systemy polityczne i wiele innych.

KTO KUPI TĄ KSIĄŻKĘ ?
Tą książkę kupi każdy kto poszukuje odpowiedzi i chce się czegoś nauczyć, nie zależnie od tego, czy jest młody, czy starszy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2015, o 07:45 

Dołączył(a): 9 wrz 2015, o 07:44
Posty: 2
Podziękowań: 0
To jest twój własny pomysł, czy nie.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL