Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sie 2012, o 18:38 

Dołączył(a): 11 mar 2012, o 22:25
Posty: 3
Podziękowań: 0
Mnie bardzo zainteresowało ,proszę o więcej :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2012, o 12:57 

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 12:33
Posty: 6
Podziękowań: 0
szczerze mowiac to te kursy to jakos duzo nas ne naucza wiecej co mozemy wyczytac, idzie sie po to tam zeby byl papierek....


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2012, o 13:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
W dwa pełne dni można zdobyć trochę wiedzy, poza tym samodzielnie dostrojenie się do tej energii wymagało by kilku lat medytacji :) Papierek jest głównie potwierdzeniem dla osób które będą inicjować nas do kolejnych stopni oraz pacjentów i przyszłych uczniów.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2012, o 23:29 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Hmmm ja akurat w dalszym ciągu zbieram informacje na temat Reiki. Słyszałam, że to nie jest bezpieczne, bo cała energia - zła i dobra - się miesza i coś o matrycach, których jest mało i to niedobrze... Nie wiem dokładnie, w każdym razie przekaz był taki, żebym w to nie wchodziła ;) Ale że muszę sama się dowiedzieć co i jak zanim cokolwiek postanowię, to dalej zgłębiam wiedzę na ten temat, choć ciśnienia nie mam. Pewnie nikt nie powie na czym to dokładnie polega, bo tego się uczy na kursach...
Z tego co sobie wyobrażam i wypróbowałam to parę razy na chorej łapie psa :p to może działać, bo po jakimś czasie robił się niespokojny, czyli być może coś poczuł, jakieś mrowienie czy coś (podobno mam otwarte czakry dłoni) :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2012, o 22:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Hm, fajnie że wątek żyje, ale mały Chaos się robi, więc w razie czego proszę żeby osoby udzielające się tutaj założyły nowy wątek o kursach i nauce. ;)

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL