[ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lut 2014, o 16:59 

Dołączył(a): 30 lip 2013, o 22:38
Posty: 27
Podziękowań: 7
Witajcie :)

Bo najciemniej jest pod latarnią...
Miałem podczepionych rodziców pod siebie przez kilka lat. Były to więzi karmiczne.
Powoli wychodzę na prostą z tego i chciałbym się dowiedzieć ile może ciało się regenerować po czymś takim? Poszukuję informacji na ten temat!
Bo psychika dość szybko wraca do normy, nerwica minęła prawie cała... Czuję się pomimo wszystko osłabiony, bez chęci do życia, ogarnia mnie apatia... Ale ogólnie z tym co było, to niebo, a piekło hehe ;)
Mas ktoś doświadczenie na tym polu? Bo w necie nie udało mi się znaleźć żadnych opinii z życia wziętych.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2014, o 17:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Witaj. Jeśli jesteś pewien, że wampiry na pewno się odcieły, oraz trenujesz potoki energetyczne, a także dbasz o właściwą biochemię organizmu, to do stanu zero około kilka tygodni. Należy pamiętać, że ponieważ byłeś poodpięty do pasożytniczej struktury, możeśz nosić w sobie różne programy i schematy emocjonalne.

dalszy-energoinformacyjny-rozwoj-t2065.html
zapraszam tu.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL