Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 21:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Rak - Baran
Często ze sobą nie rozmawiają, dlatego nie mają możliwości dowiedzenia się, czego pragnie partner. Każdy oczekuje, że ten drugi będzie starał się go oczarować i będzie przejawiał nowe inicjatywy w związku, dlatego nie będzie on funkcjonował jak należy.

Rak - Byk
Kiedy się spotkają, natychmiast zadziała przyciąganie, jakby znaleźli największy skarb i musieli go szybko zdobyć, aby nikt nie zrobił tego przed nimi. Widzą tylko siebie i kochają się cały sercem.

Rak - Bliźnięta
Bliźnięta będą się czuły samotne, zdobywając Raka, ponieważ nie będzie on wykazywał zbytniego zainteresowania. Jeżeli jednak mają być razem, ich partner musi stale dawać do zrozumienia, że nie dał się całkowicie usidlić. Nie powinien również zbyt często mówić „kocham cię”.

Rak - Rak
Razem są bardzo szczęśliwi, są jak dwie istoty w jednej osobie. To idealni partnerzy, mogący razem tworzyć związek, który wytrzyma do złotych godów. Co najważniejsze, jeden drugiego szanuje i nigdy nie traci cierpliwości, kiedy ten drugi popełnia błąd.

Rak - Lew
Lew jest szczodry, a Rakowi podoba się, kiedy Lew się o niego stara. Lew może mu zaoferować wszystko, czego pragnie jego serce, włącznie z uczuciami i poświęceniem. Razem tworzą związek opierający się na zaufaniu i wzajemnym uzupełnianiu się.

Rak - Panna
Dla nich zazdrość jest chorobą. Jeżeli nie zadzwonią do siebie dziesięć razy w ciągu dnia, aby upewnić się z kim jest ich partner, nie czują się dobrze. Ze względu na ich zaborczą naturę ich związek nie jest możliwy. Jeżeli jednak go nawiążą, przyniesie im więcej łez niż radości.

Rak - Waga
Rak ma zmienny charakter. W jeden chwili się śmieje, za chwilę krytykuje, kiedy indziej jest zdenerwowany albo milczy, nie mówiąc co go trapi, za chwilę jednak promienieje szczęściem bez widocznego powodu. Wagę może to doprowadzić do szaleństwa, dlatego nie znajdują w takim związku pewności. Mogą być razem, jeżeli oboje są bardzo wyrozumiali, w szczególności Waga.

Rak - Skorpion
Skorpion oferuje Rakowi ochronę, a on dokładnie tego szuka. Co więcej, Rak podziwia ambicje Skorpiona, dlatego jest on dla niego wymarzonym partnerem. Również dla Skorpiona Rak jest idealnym wyborem, więc nigdy nie zrezygnuje z takiego związku.

Rak - Strzelec
Bierność Strzelca nigdy nie spodoba się Rakowi. Rak lubi ludzi otwartych, a Strzelec jest raczej zamknięty w sobie. Rak nie boi się podnieść głosu, jednak Strzelec łatwo się nie poddaje. Związek między nimi nie jest zalecany.

Rak - Koziorożec
Dla Koziorożca ważne są pieniądze i interesy. Poświęca im cały swój czas, uczucia pozostawiając z boku, a to nie podoba się ani trochę Rakowi. Do priorytetów Raka nie należy majątek materialny, nie chce on stać się wyłącznie pozycją w kalendarzu Koziorożca.

Rak - Wodnik
Wzajemna wierność nie ulega wątpliwości. Równowaga, który powstała między nimi, jest dokładnie tym, czego obydwoje oczekują. Na zabawie będą zawsze pośrodku parkietu tanecznego. Po prostu uwielbiają razem korzystać z uciech, które oferuje im życie.

Rak - Ryby
Czują do siebie sympatię, oboje są charyzmatyczni i mili. Wszyscy dookoła ich podziwiają. Mają wiele wspólnego, zwłaszcza jeżeli chodzi o cele życiowe. Jeżeli są wystarczająco wyrozumiali, wszystko idzie doskonale.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL