Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 paź 2015, o 17:06 

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 09:20
Posty: 17
Podziękowań: 1
Lubisz się śmiać?
Zrób następujące ćwiczenie.
1. Puknij się dwukrotnie bardzo delikatnie w głowę z prawej strony... dokładnie w skroń (obszar w pobliżu oka) palcem wskazującym prawej dłoni.
2. Puknij się dwukrotnie trochę mocniej w głowę z lewej strony... dokładnie w skroń palcem wskazującym lewej dłoni.
3. Dotknij czoła palcem wskazującym dłoni wiodącej w miejscu gdzie Hindusi stawiaja kropkę na ciele.

Jeżeli masz uśmiech na twarzy to bardzo pozytywnie. Jeżeli nie - to jeszcze nic nie znaczy... zwyczajnie stąpasz bardzo twardo po Ziemi... zajdz do doktora się przebadać.

Ten sekret ludzkiego ciała objawił mi Pan Nasz Jezus Chrystus Wszechmogący... który po dwóch tysiącach lat ponownie zstąpił na tą Ziemię i zmienia oblicze tej Ziemi.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2015, o 19:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Śmiejemy się ???

Palcem ? A może od razu Patelnią ? To może i Budda zstąpi ?

Wiesz czym jest programowanie ludzi ? Wiesz że ciało zapisuję i ma informację w ciele ?
Jeśli coś piszesz to pisz a nie pod szyldem śmiania, karzesz coś ludziom robić?

Jeśli masz wiedzę i czegoś doświadczyłaś opisz to normalnie a nie eksperymentujesz.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2015, o 00:35 

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 09:20
Posty: 17
Podziękowań: 1
@Kamea.

Spokojnie. Jestem rzadko na forum i nie chcę wywoływać konfliktów.
Może fakt, zamieśćiłem to w złym dziale... czy źle sformuowałem wstęp.
Ale czemu się irytujesz... dlaczego sugerujesz, że należy walić patelnią?
Delikatne uderzenie palcem w ludzkie ciało to nie grzech... i nic nie boli. To przecież rodzaj delikatnej akupresury.
Odpręż się i może zrób co napisałem... sprawdź jaki będzie efekt. Nic Ci nie ubędzie
Ewentualnie zrób to w odwrotnej kolejności, a jak nic się pozytywnego nie dzieje, to patrz podczas tego ćwiczenia w lustro, albo innej osobie w oczy.
Z tego co się dowiedziałem to nasze ciało funkcjonuje dzięki życiodajnej energii Chi, która jest znana choćby w Chińskiej medycynie. :ympeace:

@suranett
I'am thinking differently. You helped yourself.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2015, o 09:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Tylko że jeśli eksperymentujesz to rób to na sobie. Ciało ma pamięć, tak jak czyta się ból w ciele jako informacja tak i można uruchomić jakiś proces.Po drugie są ludzie którzy przez dotyk potrafią coś uruchomić już nie mówiąc o podłączeniu.
Gadasz z jakimiś istotami, co od nich dostałaś taka istrukcję ? Co siateczkę Ci każą tworzyć, podpięcia ?
I się nie irytuję, tylko że nie lubię jak ktoś świadomie lub może nie świadomie robi i wykorzystuję ludzi.
Ja raczej się śmieje jak to wszsytko w tych twoich radach jest zakamuflowane ..hhe..

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL