Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przywitanie
PostNapisane: 28 lut 2013, o 20:16 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
witam milusio :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przywitanie
PostNapisane: 28 lut 2013, o 20:25 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:56
Posty: 42
Lokalizacja: Lublin
Podziękowań: 2
Witam Ciebie serdecznie mgiełko :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przywitanie
PostNapisane: 28 lut 2013, o 23:15 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Nie, cierpię bardziej na inne zaburzenia, ale nie są jednak zdiagnozowane przez specjalistów.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przywitanie
PostNapisane: 3 mar 2013, o 16:36 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 mar 2013, o 16:23
Posty: 10
Podziękowań: 1
Witam i również się chce z wszystkimi przywitać :)
Pozdrawiam ciepło :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przywitanie
PostNapisane: 3 mar 2013, o 18:02 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:56
Posty: 42
Lokalizacja: Lublin
Podziękowań: 2
Witaj Tomiris :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2013, o 19:28 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 346
Podziękowań: 203
Witaj ave, mam nadzieję że spodoba Ci się na naszym forum ezoterycznym i że wyciągniesz z niego jakieś lekcje, dobrze trafiłeś jeśli interesujesz się tarotem bo jest tutaj dużo użytkowników którzy też się interesują tym tematem i chętnie Ci odpowiedzą na każde Twoje pytanie, dodatkowo możesz też sam coś wnieść na forum jeśli masz jakieś spostrzeżenia, nauczyłeś się czegoś albo coś wiesz na różne tematy podziel się tym z nami.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przywitanie
PostNapisane: 3 mar 2013, o 20:07 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:56
Posty: 42
Lokalizacja: Lublin
Podziękowań: 2
Witaj Bartemaus!

Na forum już mi się podoba. Jak tylko mam czas to czytam i podglądam co się na nim dzieje.

Tarotem zainteresowałem się kilka lat temu. Stawiałem go sobie za pomocą aplikacji internetowej w portalu Onet.pl Ponieważ aplikację zepsuli, więc zostałem bez tych wróżb.

Co ciekawe - Tarot tak postawiony albo w 100% trafiał ze swoją wyrocznią, albo w 100% było na odwrót. Kiedy miałem jakieś kłopoty to pojawiał się Rydwan. Kiedy mój biznes odnotowywał przerwę w przychodach - pojawiała się dwójka monet. Kiedy miałem wspaniały okres - pojawiała się gwiazda.

Ale bywało i tak, że pomimo, że karty odpowiadały, że będę mieć udany dzień, okazywało się, że było dokładnie na odwrót.

Niemniej nauczyły mnie one jednego - INNEGO SPOJRZENIA NA WSZYSTKIE ASPEKTY ŻYCIA. Nauczyły mnie tego, że nic nigdy nie jest dane raz na zawsze. Nauczyły mnie, że życie jest tarotowym kołem fortuny.

Od kilku miesięcy oglądam w TV program "Arkana Magii". W szczególności uwielbiam programy z udziałem Pana Ezyteriusza - w mojej ocenie - człowiek ten ma ogromny talent. On, jak nikt inny potrafi wytworzyć wokół siebie taki niepowtarzalny klimat. Ponieważ, nigdy nie udało mi się do niego dodzwonić, więc postanowiłem samemu nauczyć się sztuki wróżenia z kart tarota.

We środę zamówiłem w sklepie internetowym karty oraz książkę. Mam nadzieję dzięki temu zakupowi nauczyć się interpretacji kart.

Tak więc... moja wiedza i umiejętności ma dzień dzisiejszy są bardzo skromne. Niemniej, mam nadzieję nabrać wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Jestem człowiekiem, który chętnie dzieli się swoją wiedzą, więc... mam nadzieję, że któregoś dnia będę mógł służyć innym Użytkownikom tego forum :)

Pozdrawiam serdecznie!
Tomek


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przywitanie
PostNapisane: 4 mar 2013, o 12:19 
Kreator

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 21:20
Posty: 82
Podziękowań: 5
Witaj serdecznie Ave :-h


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przywitanie
PostNapisane: 4 mar 2013, o 13:38 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:31
Posty: 9
Podziękowań: 0
Cześć, jestem szalona i zbuntowana dziewczyna, romantyczna i pełna niespodzianek. Mam otwarty umysł i przyjaźnie nastawiona do świata i ludzi.

Uwielbiam idee Mahatma Gandhiego i Osho, a także wszystkich co mają pozytywną duszę :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przywitanie
PostNapisane: 4 mar 2013, o 18:29 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:56
Posty: 42
Lokalizacja: Lublin
Podziękowań: 2
Witajcie Gabrysiu i KarolciuKosmyk! :)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL