Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lis 2017, o 10:59 

Dołączył(a): 21 lip 2015, o 17:23
Posty: 3
Podziękowań: 0
Zapraszam na spotkanie "Przyjemność Ruchu"

Często jest tak, że spędzamy dużą część naszego życia na planowaniu przyszłości lub rozpamiętywaniu przeszłości. Tak krótko żyjemy w „tu i teraz”, tak rzadko czujemy siebie, spotykamy się z tym co w nas jest. Zapraszam Cię na podróż w głąb siebie, do spotkania się z ruchem, który zbliża nas do siebie, który pomaga nam podjąć wyzwania po to, by żyć w zgodzie ze sobą.

Podczas warsztatów będziemy wspólnie praktykowali ruch i bezruch. Ruch to życie, więcej energii, przestrzeń na więcej doświadczeń, na życie pełną piersią. Bezruch to naturalny stan zatrzymania, spokoju, relaksu.

Podczas warsztatów poznasz narzędzia, które zbliżą Cię do głębszego czucia siebie samej/samego. Warsztaty odbywają się w oparciu o ćwiczenia fizyczne, medytacje, techniki oddechowe i relaksacyjne. Wszystkie te narzędzia pomagają poszerzyć samoświadomość. Zbliżają nas do miłującej obecności, do poznania wielu aspektów siebie samej/samego, w tym do pełnej akceptacji siebie, swojej seksualności, czucia miłości i piękna w oparciu o swoje wnętrze.


Kiedy jesteśmy obecni, żyjemy „tu i teraz”, tworzymy pokój i harmonię w nas samych, w relacjach z ludźmi, a przez to przyczyniamy się do harmonii i pokoju na świecie.


Film z warsztatów:
youtube.com/watch?v=gn2qwJS8eUw


Pełny opis warsztatów tutaj: rytmyzycia.pl/event/przyjemnosc-ruchu-centrum-taraska-17-19-11-2017/


Prowadząca: Agnieszka Czubak praktyk i trener rozwoju osobistego, prowadzi warsztaty pogłębiania świadomości przez ciało; (więcej: rytmyzycia.pl/o-nas/bio/)


Termin: 17 – 19. 11.17 r. (zaczynamy w piątek o 19.00, kończymy w niedzielę o 15.00)
Miejsce: Centrum Taraska (dojazd: centrumtaraska.pl/kontakt.php)
Inwestycja: 320 zł – warsztat + koszty noclegu:
Pokój 1 – osobowy z łazienką (2 pokoje) 200 zł
Pokój 2 – osobowy z łazienką (4 pokoje) 150 zł
Pokój 3 – osobowy z łazienką (4 pokoje) 120 zł
Pokój 4 lub 5 – osobowy z łazienką (8 pokoi) 90 zł
Pokój 4 lub 5 – osobowy bez łazienki 75 zł
(¹) Cena jest za osobę/ dobę. W cenie zakwaterowania zawarte jest pełne wyżywienie
(3 posiłki wegańskie w postaci tzw. szwedzkiego stołu).
Jest możliwość wyboru kuchni bezglutenowej/wegańskiej/bezmlecznej.

Przez cały warsztat dostępna jest gorąca woda oraz herbaty zwykłe i ziołowe oraz woda z dystrybutora.

Proszę o przesłanie zgłoszenia na maila: agnieszka@rytmyzycia.pl / 510 774 727/

Wymagana jest osobista telefoniczna rezerwacja pokoju w Centrum Taraska (Biuro Centrum Taraska, tel. 509 861 666, 44 756 90 18, e-mail: kontakt@centrumtaraska.pl) oraz wpłata zaliczki za rezerwację pokoju na konto ośrodka – FUNDACJA ART OF LIVING POLSKA; 58 1140 2017 0000 4202 1305 0956, tytuł przelewu: zakwaterowanie . To jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztacie.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL