Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lis 2016, o 11:58 

Dołączył(a): 21 lip 2015, o 17:23
Posty: 3
Podziękowań: 0
"Przyjemność Ruchu - warsztat pogłębiania świadomości przez ciało"

Ruch to naturalny element naszego życia. Może on nas do siebie zbliżać lub oddalać, może być ruchem serca lub wypływać ze schematu lub pomysłu jaki mamy. Jedynie ruch serca zawsze jest przyjemnością, choć nie zawsze wygląda tak jak oczekujemy.

Wszystkie chwile, w których blokujemy się na naturalny ruch w swoim życiu powodują często blokadę energii w naszym ciele, co odkłada się w postaci niewyrażonych emocji i tzw. chronicznych napięć. Przykładowo czujemy, że miejsce w którym pracujemy już kompletnie nie jest dla nas, nie służy nam, ale blokujemy się przed zmianą pracy, przed ruchem w życiu. Nie pozwalamy sobie na przeżycie wszystkich emocji związanych z tym co jest w nas, z tym co czujemy, że nasze ciało i dusza chcą na dany moment w życiu zrobić, tylko twardo stawiamy opór. Wtedy działamy wbrew swojej naturalnej życiowej sile, co objawia się często chorobą. Kontakt z ciałem, stan bycia obecnym wzmacnia poziom zaufania do siebie, do ludzi, do świata i dużo łatwiej nam wtedy podejmować różne decyzje, gdyż w środku dokładnie wiemy co jest dla nas, a co nie. Wtedy ruch staje się naszym sprzymierzeńcem, przyjacielem w drodze do przechodzenia naturalnych zmian, które każdy z nas doświadcza.

Ruch to życie, więcej ruchu to więcej życia, więcej energii, przestrzeń na więcej doświadczeń, na życie pełną piersią. Możemy przeżyć życie wykorzystując 30% swojego potencjału. Mamy jednak wybór i wszystko zależy od Nas. Podążanie za przyjemnością w ruchu przekłada się na zdolność dostrzegania większej przyjemności z samego faktu życia. Zapraszam do wspólnego praktykowania.

Film z warsztatów:
[nie wstawiamy linków do klikania]


Często w pędzie codzienności zapominamy o prostej prawdzie jaką jest życie na planecie Ziemia i synchronizacja z jej polem, z jej energią, z jej prawami.

Zapraszam Cię na podróż w głąb siebie, do odnalezienia w sobie szczęścia z samego faktu Istnienia i doświadczania życia.

Podczas warsztatów będziemy się dużo ruszać, szukając przyjemności ruchu, przyjemności życia, doświadczania.

Narzędzia:
• Taniec Intuicyjny – taniec, w którym nie uczymy się układów choreograficznych i specjalnych kroków, ale zdajemy się na swoje czucie, kreatywność, spontaniczność, naturalność, zabawę. Przez proste ćwiczenia przy muzyce uczymy się przełamywać bariery w relacjach z ludźmi, uczymy się nie oceniać. Ćwiczenia te pomagają się w naturalny sposób rozluźniać.
• Medytacje Aktywności (inspiracje zaczerpnięte od [nie wstawiamy linków do klikania] )
• elementy metody Ruchu Autentycznego (inspiracje Integrative Bodywork and Movement Therapy [nie wstawiamy linków do klikania] )
• elementy współczesnej Tantry (inspiracje od Zosi i Dawida Rzepeckich [nie wstawiamy linków do klikania] ),
• elementy Jogi Śmiechu (inspiracje od Piotr Bielski [nie wstawiamy linków do klikania] )
• elementy klasycznej Jogi

Harmonogram:

Pt
19.00 – kolacja
20.00 – spotkanie warsztatowe

Sb
9.00 – 10.00 śniadanie
10.00 – 13.00 – spotkanie warsztatowe
14.00 – 15.00 – obiad
15.00 – 16.00 – czas wolny
16.00 – 18.00 – spotkanie warsztatowe
18.00 – 19.00 – kolacja
19.00 – 21.00 – spotkanie warsztatowe

Nd
9.00 – 10.00 śniadanie
10.00 – 13.00 – spotkanie warsztatowe
14.00 – 15.00 – obiad i wyjazd


Serdecznie zapraszam.

Agnieszką Czubak – z wykształcenia magister zarządzania i dietetyk sportu, brała udział w wielu warsztatach oraz kursach rozwojowych, m.in. roczny kursu Ruchu Autentycznego (certyfikat Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy, Wielka Brytania), asystentka warsztatu tantry Zosi i Dawida Rzepeckich. Warsztaty pracy z ciałem, które robi pomagają odnaleźć swój wewnętrzny rytm w ruchu, tańcu i relaksie. Warsztaty opieram głównie o własne doświadczenia inspirując się ludźmi, których droga jest mi bliska. Z chęcią dzielę się i wspieram Wszystkich, którzy czują, że świadomość ciała i czucie serca jest dla nich ważne. W świecie pełnym kontaktu za pomocą umysłu czucie ciała jest dla mnie niezwykłą wartością, która przekłada się na każdy obszar życia.


Termin: 09 - 11. 12.16 (zaczynamy w piątek o 19.00, kończymy w niedzielę o 15.00)
Miejsce: Kraina Szeptów, Nowy Gierałtów 3
Inwestycja: 550 zł (w tym nocleg i posiłki wegetariańskie / wegańskie)
Zapisy: agnieszka@rytmyzycia.pl / 510 774 727


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL