Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 paź 2012, o 10:08 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Witajcie, pozwólcie, że zamieszczę tutaj krótki opis czynności, jakie moim czysto subiektywnym zdaniem mogą okazać się skuteczne w przyciągnięciu miłości :)

:x

Puść sobie piosenkę wzbudzającą w Tobie pozytywne, wysokie odczucia miłości, taką, przy której czujesz się szczęśliwa/y. Nie może się kojarzyć z byłym partnerem/partnerką, bo wtedy zadziała odwrotnie - zamiast wytwarzać przyszłe wizualizacje, będziesz wspominać stare czasy.. Żyjemy tu i teraz i tego się trzymajmy :)
Piosenkę możesz puszczać tyle razy, ile tylko chcesz :)

Dla mnie taką piosenką jest ta: https://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00

Zapewnij sobie spokój, zapal kadzidełko lub kominek zapachowy - może być jaśmin, róża, wanilia... nałóż słuchawki, puść muzykę, przyjmij wygodną pozycję i puść wodze fantazji! :)
Wyobraź sobie najbardziej pozytywne, spokojne miejsce, a później wizualizuj różne sytuacje, scenki z wyimaginowanym (lub nie) partnerem/partnerką.
Niech nie ogranicza Cię nic - to jest Twoje! Twoja wyobraźnia, Twoje szczęście, Twój świat i pamiętaj, że nie masz ŻADNYCH granic. W swoim świecie możesz wszystko! Fajnie, prawda? :D

To do dzieła!

:x

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2012, o 18:56 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Tak, może być inny zapach :) Chodzi o mocne skojarzenia konkretnie z miłością i emocje - to bardzo ważne. Odpowiednie zapachy pomagają w osiągnięciu danego stanu. Próbuj na swoich, zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi ;)

Lepiej słuchać muzyki w słuchawkach stereo, dźwięki wtedy bardziej oddziałują i nie słychać odgłosów z zewnątrz.

Wizualizacja - wszystko da się wyćwiczyć, a zapewniam Cię, że każdy ma wyobraźnię :) Samo nic nie przychodzi, więc zachęcam do wymyślania różnych scen z emocjami w roli głównej, ważne, żeby sobie nie wmawiać, że się czegoś nie da.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2012, o 13:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Wydaje mi się, że warto wiązać piosenki z wizualizacją partnera, czy partnerki - w ten sposób buduje się silną więź emocjonalną, która działa z magnetyczną siłą :) Takie zastosowanie muzyki może przynieść zamierzony rezultat. Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że nie wszystkie kawałki muzyczne się do tego nadają - w szczególności mam tutaj na myśli muzykę o "ostrych brzmieniach".


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2012, o 19:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Ewelina napisał(a):
Witajcie, pozwólcie, że zamieszczę tutaj krótki opis czynności, jakie moim czysto subiektywnym zdaniem mogą okazać się skuteczne w przyciągnięciu miłości :)

:x

Puść sobie piosenkę wzbudzającą w Tobie pozytywne, wysokie odczucia miłości, taką, przy której czujesz się szczęśliwa/y. Nie może się kojarzyć z byłym partnerem/partnerką, bo wtedy zadziała odwrotnie - zamiast wytwarzać przyszłe wizualizacje, będziesz wspominać stare czasy.. Żyjemy tu i teraz i tego się trzymajmy :)
Piosenkę możesz puszczać tyle razy, ile tylko chcesz :)

Dla mnie taką piosenką jest ta: https://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00

Zapewnij sobie spokój, zapal kadzidełko lub kominek zapachowy - może być jaśmin, róża, wanilia... nałóż słuchawki, puść muzykę, przyjmij wygodną pozycję i puść wodze fantazji! :)
Wyobraź sobie najbardziej pozytywne, spokojne miejsce, a później wizualizuj różne sytuacje, scenki z wyimaginowanym (lub nie) partnerem/partnerką.
Niech nie ogranicza Cię nic - to jest Twoje! Twoja wyobraźnia, Twoje szczęście, Twój świat i pamiętaj, że nie masz ŻADNYCH granic. W swoim świecie możesz wszystko! Fajnie, prawda? :D

To do dzieła!

:x


Ja tam standardowo fantazyjom się oddaję, zwłaszcza tuż przed wpadnieciem w ramiona Morfeusza. Nikogo jednak w ten sposób do siebie nie przyciagam, a jesli tak - nie jestem w stanie tego wyłapać. Dla mnie to raczej forma relaksu, pofantazjować nieco, wyciszyć sie przed snem, poidealizować coby od jawy, nie zawsze przyjemnej, się odciąć.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2012, o 10:43 

Dołączył(a): 9 paź 2012, o 10:34
Posty: 11
Podziękowań: 0
a może modlitwa do archanioła Haniela,mi pomogła:

Archaniele Hanielu, łagodny i bardzo święty, wzywam Ciebie poprzez moc świętego imienia Pana Zastępów, który jest Jahwe.
Proszę Cię, abyś tu, na tej ziemi, postawił przede mną istotę, która obdarzy mnie prawdziwą miłością.
Spraw aby z naszych serc nieustannie wylewało się uczucie słodkie jak miód i aby nigdy nie wkradło się żadne zło, które mogłoby zakłócić te radość, jaką dla nas przygotowałeś.
Wlej na nas strumień miłości, którym sam Bóg zrasza wszystkie istoty do Niego należące. Daj nam nowe serca, abyśmy byli gotowi na przyjęcie dobrej i szczerej miłości.
Natchnij nas smakiem i zmysłem piękności.
Daj nam nowe oczy, abyśmy dzięki Tobie mogli ujrzeć, jak dobry jest Bóg i że Jego łaska trwa na wieki.
Natchnij nas do śpiewu o zwycięstwie, abyśmy mogli święcić radość Pana Zastępów i chwalić Jego nieskończone Miłosierdzie.
Osłaniaj nas anielskimi skrzydłami od błędów i pomyłek i spraw, abyśmy nigdy się nie rozstawali.
Nich będzie chwalone piękno tego świata, które mu nadał Pan Zastępów.
Niech będzie chwalona Gwiazda Poranna, która zapowiada w Jego imieniu piękno tego dnia.
Nich będzie chwalony i błogosławiony najwyższy Pan, Emanuel, Adonai, Elohai, dla piękna i miłości, które stworzył.
Amen

Wzywanie Anioła Miłości powinno odbywać się codziennie przez 9 dni . Nowennę rozpocznij w dniu, kiedy księżyc wchodzi w pierwszą kwadrę. Potrzeby będzie ołtarzyk z białym obrusem, biała świeca, czerwona róża, kadzidło sandałowe, zdjęcie Anioła oraz poniższa modlitwa przepisana własnoręcznie.
Godziny są nieistotne, ważne aby się tylko trzymać codziennie stałej pory.


Ostatnio edytowano 9 lis 2012, o 12:20 przez Uriel, łącznie edytowano 1 raz
nie pisz posta pod postem.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2012, o 21:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
wizualizacja działa to coś jak mapa marzeń :) i przyciaga do nas to czego potrzebujemy. Co do archanioła to nie wiem , nie próbowałam , ale to nie zaszkodzi to czemu nie:)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL