Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 gru 2012, o 18:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
W tym temacie będziemy dyskutować na temat przyciągania dóbr materialnych wymieniając się przy tym własnym doświadczeniem, jak również szukając rady wśród innych.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2012, o 13:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Runa Fehu - noszona w portfelu jest całkiem niezłym sposobem na utrzymać stały przypływ gotówki. Trzeba jednak pamiętać, że jest to narzędzie jednookiego a on rzadko bywa bezinteresowny ;)

Podobnie sytuacja wygląda z rytuałami magicznymi. Dla przykładu dostaniesz awans w pracy ale twój partner zacznie cię zdradzać i to też pod warunkiem, że taki rytuał w ogóle odpali.

Energoterapeuci - niektórzy z nich są bardzo skuteczni w poprawianiu sytuacji materialnej. Takie zabiegi zwykle nie są drogie więc każdy może sobie go zaserwować.

Medytacja - jest dobrym sposobem na pobudzenie synchroniczności i wprowadzenia trybów w ruch.

Afirmacje - są skuteczne praktycznie w każdej dziedzinie więc z przeciągiem w portfelu też sobie poradzą. Trzeba jednak wiedzieć jak je poprawnie zastosować. Jeśli mnie pamięć nie myli to Sentinel potrafi całkiem nieźle wytłumaczyć z czym to się je :)

NLP - fajna i skuteczna metoda programowania podświadomości. Ewelina uczyła się od najlepszych więc pewnie podsunie chętnym jakąś technikę jeśli się ją ładnie poprosi ;)

Mniej lub bardziej ezoterycznych metod jest wiele. Jednak w każdym przypadku trzeba po prostu wsiąść się do roboty :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2012, o 23:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
oo szczególnie ta ostatnia metoda jest skuteczna :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2012, o 23:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
ja z checia bym sie poddała NLP :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 gru 2012, o 08:51 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
NLP [neurolingwistyczne programowanie umysłu] stosuje się na codzień; ze swoim umysłem można zrobić WSZYSTKO. Polega głównie na manipulacji neuronami, w taki sposób jak tego chcemy. Ze swojej strony mogę szczerze powiedzieć, że reiki + NLP to już jest potęga.

Akurat odnośnie przyciągania dóbr materialnych, uważam, że siedzenie i nicnierobienie niestety nie przyniesie żadnych efektów, choćby nie wiem jak chciało się je przyciągnąć. Chyba, że chcecie brać kogoś na litość...

Patrząc na to ile osób zagląda i udziela się w wątkach o przyciąganiu, w porównaniu do tych, które mówią o tym, że należy jednak spiąć się i zacząć myśleć, a zaraz później robić (!), niestety nie napawa mnie optymizmem, ponieważ wskazuje to jedynie na fakt, iż wg nas prawo przyciągania załatwi sprawę. Otóż NIE! Nie da się mieć nie robiąc nic.

Polecam więc obejrzeć 10-minutowy filmik, który w prosty jak budowa cepa sposób mówi, CO i JAK należy robić, żeby jednak te swoje dobra materialne przyciągnąć. Zamieściłam go tutaj:
know-trust-like-pay-t944.html

Czemukolwiek się poddacie, nie spełni to swojego egzaminu, zanim nie uświadomicie sobie jakie macie w sobie bariery oraz ich nie wyrzucicie ze swojego mózgu. Prawo przyciągania będzie zwyczajnie blokowane. Pracy może i wymaga, ale nastawienie się na sukces, rozwój i przede wszystkim przyjemną, przynoszącą EFEKTY pracę, to już znakomity początek drogi ku zamierzonym celom.

Przykro mi, muszę Was zmartwić - siedzenie i stosowanie prawa przyciągania nic nie daje... Wiem, bo tak robiłam :D Czas na zmiany!

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 gru 2012, o 09:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
Zgada sie Ewelino- samo siedzenie i bezczynne czekanie nic nie daje.
Ale Prawo przyciaga do nas odpowiednie zdarzenia, ludzi i okazje- trzeba je lapac :D
I zgadzam sie- bez pracy i wlasnego wkladu niewiele mozna osiagnac :)

Jesli ktos uwaza, ze samo myslenie wystarczy- powodzenia.
Nastawienie, o ktorym piszesz Ewelino- jest wazne. Tak samo jak pozniej praca nad osiagnieciem celu.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL