[ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2016, o 19:03 

Dołączył(a): 23 lut 2016, o 20:16
Posty: 2
Podziękowań: 0
Ewelina to fakt jest mi obecnie bardzo ciężko. Za poźno tą osobę zrozumiałam. Ułożyłam sobie krótką afirmację, w której jakby przemawiam do tej osoby: "Wysyłam do Ciebie pozytywną energię. Wiedz, że czuję się pogodzona z Tobą. Wybaczam Ci Twoje kłamstwo. Zapominam o nim. Nie ma już dla żadnego znaczenia. " Myślicie, że to jest dobra afirmacja ??


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2016, o 11:11 

Dołączył(a): 22 cze 2014, o 10:21
Posty: 5
Podziękowań: 1
trak nap[rawdee słowa afirmacji nie sa tak wazne jak intencja z jaką ja mówisz to co jest w tobie jest ważne..to tak jak z modlitwą , klepanie regółek a modlitwa prosto z serca, mozesz mówić milin afirmacji ale jeśli w nia nie wierzysz, lub nie zamknęłas tego co w tobie skutek nikły.
najwazniejsze to co jest w nas, tak naprawde to co na zewnątrz nas nie dotyczy,


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lis 2016, o 22:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 11:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Za długie to jak na afirmacje. To raczej mini dekret afirmacyjny.
Afka ma być prosta krótka i raczej adresatem jest osoba w lustrze.

Chcesz przyciągnąć miłość to musisz sie miłością stać.
Jestem miłością,
Jestem miły,
Ja jestem miłością,
I takie tam pierdoły, to są najprostsze airmacje i zarazem kontemplacje bo rozwijają boskie cechy urzeczywistnienia.

A gdy zacznie sie pojawiać nadmiar głupoty to miłość trzeba zrównoważyć mądrością.
Każda cecha jest parą do innej by była równowaga w rozwoju.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL