Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 maja 2015, o 13:41 

Dołączył(a): 3 kwi 2015, o 14:33
Posty: 3
Podziękowań: 0
Witam, Mam problem z bliżej nieokreślonymi osobami ktore mówiąc kolokwialnie "piorą mi mózg" na odległość. Mamy jedynie kontakt telepatyczny więc nie wiem kim oni są. Przeprogramowują mi podświadomość w ten sposób że dają mi na odległość energię a wraz z tą energią przekazują mi obce, nieakceptowalne prze ze mnie treści. Prubują mi zaszkodzić, zrobić ze mnie tą złą, bardzo dużo znajomych z kregów ezoteryki się ode mnie odwróciło bo słyszeli te komuniaty telepatyczne które mi zaszczepili. Może jest tu ktoś z was kto umiałby jakoś rozpoznać i zidentyfikować tych ludzi ? A także spytać telepatycznie jaki oni mają problem że to robią ? ;) Chce się dowiedzieć kto mi szkodzi.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 maja 2015, o 10:40 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Lysso, uwazam, ze jezeli komunikaty lub jakiekolwiek tresci przekazywane Tobie na odleglosc sa przez Ciebie nieakceptowane, to nie ma mozliwosi zeby na Ciebie wplynely. Procedura zatrzymania tego jest bardzo prosta, mianowicie zrób blokadę. Caly czas miej swiadomosc i glebokie przekonanie, ze cokolwiek do Ciebie plynie nie jest przez Ciebie przyjmowane i wrecz sie odbija jak od lustra. Wtedy mozesz miec pewnosc, ze wszystko co opisujesz sie zakonczy. Pozdrawiam

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 maja 2015, o 20:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Lyssa postaram się to napisać delikatnie, a Ty sobie pomyśl i wyciągnij wnioski.
Jeśli się coś odbiera, to znaczy że się je do tego dostrojonym to jak z radiem, więc można wyłączyć odbiornik lub nastroić się na wyższą częstotliwość.
Może wiesz, że nic się nie dzieję bez przyczyny, i jeśli czegoś się doświadcza trzeba na to wyrazić zgodę. Zastanów się czym się interesowałaś, jakie pytania zadałaś , chodzi mi co wykreowałaś jeśli chodzi o wolę.
Wszyscy jesteśmy w jakimś sensie połączeni, w całej tej siatce.
Nasza podświadomość cały czas jest narażona na programowanie, telewizja, wszelkie przekazy ...
Znajomi Cię zostawili no cóż, nie wypowiadam się ponieważ żyjemy w iluzji, tworzyć ją można na wielu poziomach, i może być grupowa.
Zakładając że jest jak piszesz, ponieważ to dla Ciebie prawda więc nie będę tego podważać.
Może nie licz na to że ktoś się podłączy, ponieważ wtrącił by się w to co go nie dotyczy, a jeszcze by sobie problemów narobił. Zakładając że jest to grupa, i jeśli są to ludzie to sam sposób jest bardzo niski, a więc już wiele mówi. Wiem co to jest grzebanie w podświadomośći, a powiedz jak twoje sny ponieważ powinny być w takiej systuacji również programowane.
Czemu to robią ? zapewne karma, lub małość w wielkości Ego.
Po co Ci wiedzieć kto Ci szkodzi jak mówisz ? Co Ci to da ? I co w tedy zrobisz ?Będziesz walczyć ? mierzyć się ?
Widzisz takie doświadczenia czegoś uczą, może czas zajrzeć w siebie. Jeśli rzeczywiście ktoś Ci się dobrał, zastanów się co Ty masz na sumieniu. Oczywiście że mogłaś sama nieświadomie nabroić, a Oni mogli uważać to za atak. Ja za bardzo się nie znam na zagadnieniach ezoterycznych.
Z jaką energią pracujesz, pracujesz z Aniołami ? Możesz opisać mi przekaz telepatyczny ? włacznie z której strony przychodzi oraz co mówią jak są skonstrułowane, oraz co czujesz w ciele ?
Przyjrzyj się swojemu ego, przeżyj intencje. I mam pytanko czy przywoływałaś jakieś istoty i o co się modliłaś ? czy robiłaś jakieś rytuały ?

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2015, o 13:45 

Dołączył(a): 3 kwi 2015, o 14:33
Posty: 3
Podziękowań: 0
Ewelina, mogłabyś mi opisać dokładniej tą technikę o której mówisz.
Kamea, widzę że posiadasz dużą wiedzę która jest mi potrzebna, odezwę się do Ciebie na priv bo nie chce wszystkiego opisywać na forum publicznym.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2015, o 12:24 

Dołączył(a): 14 wrz 2015, o 12:21
Posty: 2
Podziękowań: 0
I know that you know really well.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL