Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2016, o 17:21 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Oj Roman, Roman, przecież Ci napisałam, że masz czerń w sobie, pokazałeś cień :P

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2016, o 18:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Dla mnie Romanie się spaliłeś.Cień sam się pokazał.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2016, o 19:28 

Dołączył(a): 26 sty 2016, o 23:21
Posty: 15
Podziękowań: 0
I tak was nie rozumiem. Bo czerń czy cień mają wiele rożnych znaczeń zależnie której sfery życia się przyczepić.
Kamea możesz pisać co chcesz i masz do tego prawo, jednak nie jest to dla mnie żadną ujmą ani obrazą bo nie po to tu przyszedłem. Musiałabyś coś dla mnie znaczyć ale chyba nie jestem na tyle uduchowiony. Przynajmniej cień się na coś przydaje :P

Gdy już dojdę do tego o co Wam chodzi to może będziemy mogli porozmawiać.
W tym momencie po prostu możecie mi powiedzieć wszystko i nie jestem w stanie w żaden sposób tego interpretować.
Ode mnie tyle i powodzenia w poszukiwaniu kolejnych cieni.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2016, o 21:19 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Gry emocjonalne ?
Chwile ,to znacza ze sama zaczełas frac sama ze soba
Dla mnie odwdzięczenie sie za pomoc oznacza tyle co oddanie ci tego co dostaje od cb
Nie wiem pisz co chcesz w tyle to mam.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2016, o 22:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Cień to przestrzeń gdzie znajdują się wyparte tematy,części. Jest fajna stronka ciemna noc o pracy z cieniem.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2016, o 12:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Czekam na jakieś odzew ze strony Empatów osób o podobnych doświadczaniach, chętnie przeczytam spojrzeniu osób które zrozumiały o czym napisałam i które pracują ze swoją empatią, coś zaobserwowali i doszli do jakiś wniosków.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2016, o 14:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Chyba zrozumiałam dlaczego czułam jej dni kiedy się zdecydowała, ale jest to związane z szamanizmem.
Dla tych co szukają i chca się czegoś dowiedzieć o empatii odsyłam na fajną stronę
https://translate.google.pl/translate?h ... rev=search
fragment :

Od Christel Broederlow

Istnieją różne rodzaje empaths którzy zatrudniają różne cechy psychiczne empatyczne.
Są to 10 poziomy empaty:
Psychometria - w empatyczne zdolności do odbierania energii, informacji i wrażeń od obiektów, zdjęciami lub miejsc
Telepatia - w empatyczne umiejętność czytania myśli ludzi
Mediumizm - w empatyczne zdolność do odczuwania obecności i energie duchów
Uzdrowienie fizyczne - w empatyczne zdolność do odczuwania objawów fizycznych cudzych w swoim własnym ciele (i często zdolność uzdrawiania, nie przekształcasz i przemienić je)
Emotional Healing - w empatyczne zdolność do odczuwania emocji innej osoby
Komunikacja zwierząt - w empatyczne zdolności usłyszeć, poczuć i komunikować się ze zwierzętami
Natura - empatyczne umiejętność czytania, czuć i komunikować się z naturą i roślinami
Geomancja - w empatyczne umiejętność czytania energię miejscach i ziemi - geomancers może czuć energie Ziemi, takich jak linie Ley. Mogą również bóle głowy, bólu lub lęku przed trzęsienia ziemi i inne klęski wystąpić w dowolnym miejscu na Ziemi.
Prekognicja - w zdolność do odczuwania empatii, gdy coś ważnego wydarzy się (często może to być poczucie niewytłumaczalnym lękiem lub zagłady)
Claircognizance lub Knowing - w empatyczne zdolność do odczuwania tego, co należy zrobić w danej sytuacji, często towarzyszy uczucie spokoju i ciszy, nawet w środku kryzysu

Oj, ja bym chciała aby kazdy tak miała i poczuł ... jest tego miła strona.
To że czasem coś sobie cos tam pisze, to nie tak ze sie mądrzę ja swoją wiedze użytkuje na codzień, ludzi nie lubię dotykać, a zresztą ludzie lubia dyplomy a ja takich nie mam. Ale pracuję z psami, zwierzętami ... czasem strzyge zwierzęta i to jest moja przyjemnosc, kocham zwierzaki nawiazuję z nimi kontakt, czuję ich osobowość , ale najmilsze jest zmienić stan psa w leku i czuć jak się uspokaja. Swoja energia i swoim stanem spokoju wyciszenia wpływam na zwierzę podatne sa psy, koty to długa historia :)
Wolę zwierzęta, ponieważ są naturalne , jesli są wredne to nie udają miłych. A ludzie, echhh tylu ludzi nie jest autentycznych, ciągle udaja i graja innych niż są.

Ostatnio miałam przypadek, dzwoni kobieta że ma agresywnego psa, więc sie sytam o co chodzi a ta mi mówi że strzygła sama psa, a potem to lekarz raz ogolił, a za drugim razem uśpił i ogolił.
Powiedziałam żeby przyszli to zobaczymy co z psem. Pies pierwszy raz u fryziera ( 4-letni), wiec nie wie co i jak, rzadko wiąże psa chyba że odchodze od stołu. Pies tak spięty i przerażony więc mówię zrobię na ile pozwoli, szum maszynki no cóż , była doktor która jest dośc spokojna pomogła trzymac, przerwy aby piesio przywykł i długa rozmowa z dusza psa :) ach... pracując z zwierzętami jestem asertywna , spokojna a zarazem jestem suką alfa, przy zwierzakach otwieram serce ponieważ one kochają bezwarunkowo. To jak zmienił się ten pies, jak mi zaufał i sam fakt czucia tej istotki, Pańcia zdzwiona ale zadowolona ponieważ czasem ludzie nie wiedza, że mogą krzywdzić i wystarczyło pare wskazówek.

Kiedyś kapiąc też psa z traumą akurat właściciel został na moja prośbę, aby się pies czuł bardziej komfortowo a dość intesywnie dotykam zwierze to nie samowite jaka energię przybieram, pies w dłoniach mi się połozył w wannie przestraszyłam się że coś się stało , lekarz zbadał psa ale było wszystko ok, po prostu tak puściła energia.
Współpracując z przychodnia pare razy powtórzyło sie odczucie, dziwny rodzaj energii dość cięzki i nie przyjemne odczucie , ... telefon za jakiś czas zwierzę do uśpienia bo umiera, eutanazja i człowiek ...

Zawsze kochałam duże psy, a małe pieski żartowałam że to nie psy ..ale kiedy zaczęłam z nimi miec do czynienia, nawet nie macie pojęcia jakie niesamowite osobowości i charakterki tam są :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2016, o 15:10 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Empatia... całe życie uczę się osłaniać od ludzi, a zwłaszcza kiedy jest tłum. Jest to taki ogrom myśli, odczuć i emocji, że nie jest możliwe być otwartym.

Kiedy w dzieciństwie chodziłam do kościoła, to zawsze kręciło mi się w głowie, było mi niedobrze i z trudem wytrzymywałam do końca... A kiedy już zaczęłam widzieć i poszłam tylko po to, by obserwować, to zobaczyłam niesamowite rzeczy, nawet nie wiecie ile jest tam czarnej magii. Najpierw ogłupia się ludzi modlitwami, poczuciem winy, potem ludzie łączą się z egregorem kościoła, a następnie energia jest ściągana z tych, którzy się otwarli (większość) i leci do tabernakulum, które trzyma energię w środku i już jej nie wypuszcza. Kieruje ją do egregora kościelnego. Łech... Zrobiłam kilka eksperymentów, ale może nie będę nadmieniać, bo jeszcze komuś przyjdzie do głowy powtórzyć ;)

Temat empatii jest szeroki jak ocean i różnie się ona przejawia, jak napisałaś wyżej :) Każdy empata ma swoje doświadczenia. W dzisiejszych czasach trudno jest wyjść do ludzi nie odgradzając się, ponieważ natłok ich doświadczeń i myśli stałby się nie do zniesienia.

Czasem ktoś prosi mnie o pomoc i jeszcze do niedawna automatycznie otwierałam się, aby poczuć problem, teraz staram się patrzeć z daleka, dlatego, że czasem problemy ludzi wpływały na mnie i w jakimś stopniu je za nich przerabiałam..

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL