Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przeczucie?
PostNapisane: 8 cze 2012, o 22:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Nie wiem czy to odpowiedni wątek. Mam pytanie i poszukuje wyjaśnienia. Jakiś czas temu przez przypadek zobaczyłam zdj pewnej kobiety - znajomą znajomego. Od tamtej pory mam ją cały czas przed oczami - do tego bardzo źle to na mnie dziala. Jestem pewna, że nie jest dobrym człowiekiem, do tego wyczuwam oszustwo i wręcz pogardę nie znając jej. Czemu tak jest i co to może znaczyć?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przeczucie?
PostNapisane: 9 cze 2012, o 12:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
To może mieć różne powody. Często bywa tak że przeczucia tyczą się ,,wspomnień" z poprzednich wcieleń i niemiłych rzeczy jakich się doświadczyło przez daną osobę, potem ma się do niej uprzedzenia, nawet w innych wcieleniach. Czasami takie przeczucia mogą być ,,ostrzeżeniem", które warto przekazać dalej jeśli jest ono mocno wyczuwalne. Mogą oznaczać niekoniecznie zło danej osoby, ale fakt że towarzyszą jej złe Istoty i Byty, nie pochodzące od światła. Być może po prostu wyczuwasz jej ,,charakter" i prawdziwe zamiary. Takie ,,przewidywania" są bez powodu. ,,Bo tak". Ale myślę że jeżeli już coś takiego czujesz, i to nie znika, spróbuj delikatnie zasugerować znajomemu ostrożność. Widocznie szkody jakie może odnieść mogą być większe nić były przewidziane.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przeczucie?
PostNapisane: 9 cze 2012, o 13:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
zasugerowałam i za przeproszeniem dostałam po tyłku:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przeczucie?
PostNapisane: 9 cze 2012, o 15:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
A więc jedyne co możesz zrobić to czekać aż on dostanie od tej kobiety po tyłku. Widocznie tak miało być. Po prostu trzymaj dla niego pomocną dłoń, w każdej chwili może jej potrzebować. Cytując Francine ,,Czego się nauczyłaś, będąc szczęśliwą?" Chociaż jeżeli przeczucia nie odpuszczą, to lepiej trzymać się od ich relacji z dala.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przeczucie?
PostNapisane: 9 cze 2012, o 22:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
A i to robię. Trzymam się z daleka. Dziękuje za podpowiedź:)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL