Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 mar 2014, o 08:10 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 mar 2014, o 08:00
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam wszystkich proszę o interpretacje mojego snu który jest dosyć skomplikowany bo dużo wniosków można wyciągnąć z niego a nie wiadomo jak z interpretować go. Otóż , śniło mi się ze nagle nastąpiła burza zrobiło się ciemno i strasznie blisko zaczęło walić piorunami dosłownie strasznie blisko i był duży huk , ale ja byłem w tym śnie z moją Ex z którą nie jestem już niestety 2 miesiące... i w każdym bądź razie gdy razem ujrzeliśmy tą burze to nagle złapałem ją za rękę i uciekaliśmy przed nią (chwilę biegliśmy , pamiętam ze co chwilę mijaliśmy jakieś przeszkody) a za nami pioruny waliły taka burza groźna ze obydwoje się baliśmy i uciekliśmy az nagle przestało słychać tych piorunów i nagle powolutku zaczęło się rozpogadzać. I w tym momencie stanąłem z dawną miłością i zacząłem ją przepraszać i coś w stylu ze jak mi dobrze teraz ze staliśmy wtuleni (ona też). Rano gdy się obudziłem to czułem się bardzo przyjemnie.

Może mi ktoś pomóc z interpretacją tego ?? Z moją ex już jest wszystko skończone sama mnie zostawiła więc nie myślę nawet żeby to mogło coś oznaczać. A po za tym jak ostatnio mi się śniła to się okazało ze powiedziała komuś coś takiego co nie powinna i musiałem się z nią widzieć to wtedy nie była za fajna sytuacja.
Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2014, o 12:35 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
W większości sny o byłych to jest odzwierciedlenie jakiejś tęsknoty - tym bardziej, że u Ciebie minęły tylko 2 miesiące

tutaj znalazłam takie oznaczenie co idealnie pasuje do tej sytuacji:

z piorunami: poważna kłótnia ---> i to dla mnie oznacza to Wasze zerwanie

jeśli po burzy następuje rozpogodzenie lub pojawia się tęcza na niebie: załagodzenie sporu nastąpi pod koniec burzy albo na skutek innej formy wyzwolenia się, np. zerwania.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2014, o 16:32 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 mar 2014, o 08:00
Posty: 2
Podziękowań: 0
Jakiego wyzwolenia? Jak my sie już rozstaliśmy ;) dzięki za odpowiedź. Dziwne mam przeczucia , jeśli to kłótnia to mam nadzieję ze nie z nią bo ja jej nie chcę widzieć ;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL