Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lis 2015, o 15:58 

Dołączył(a): 2 lis 2015, o 22:55
Posty: 3
Podziękowań: 0
Moje spotkanie z mężczyzną już po pierwszym spotkaniu coś się zaczęło dziać tak jakbym go znała wcześniej, wybuchło uczucie, wybuchła miłość między nami i trwa nadal, bardzo czuję go silnie energetycznie. Nie potrafię przestać o nim myśleć...!

Proszę o analizę i interpretacje:

Ja: 9.5.1985
On: 24.7.1975

Dziękuję bardzo za dopowiedź !!! :x


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2015, o 18:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Tak, według numerologii jest między Wami związek karmiczny, a konkretniej tzw. związek lekcja. Dla Ciebie ważną wskazówką może być to, iż powinnaś panować nad emocjami. W tym związku nie powinno być miejsca na dominację.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2015, o 13:27 

Dołączył(a): 2 lis 2015, o 22:55
Posty: 3
Podziękowań: 0
Irisa bardzo dziękuję za odpowiedź, mam jeszcze pytanie, wiem, że łączy nas miłość karmiczna czytałam o tym trochę w necie, rozumiem że w miłości karmicznej może być tak jak mówisz związek karmiczny o którym napisałeś wcześniej odnoś nie mojego zapytania.

Dziękuję

Mary


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2015, o 17:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Teoretycznie miłość karmiczna, to coś innego niż związek karmiczny. Podobne pojęcia, ale znacznie różne.
Związki/relacje karmiczne są bardzo częste, tak naprawdę taki związek/relację można tworzyć z każdym człowiekiem ...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2015, o 20:45 

Dołączył(a): 2 lis 2015, o 22:55
Posty: 3
Podziękowań: 0
Byłam u tarocistki która powiedziała mi że łączy nas miłość karmiczna w tamtym wcieleniu byliśmy małżeństwem ale ja bardzo wcześnie umarłam i teraz ponownie się spotkaliśmy. Ta miłość przyszła nagle i spotkanie było bardzo silne i puczucie jest że znam go bardzo dobrze, mam również czasami deja vu tak jak jakby to już było kiedyś.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2016, o 05:21 

Dołączył(a): 19 paź 2016, o 05:13
Posty: 2
Podziękowań: 0
Czy ja również mogłabym prosić o interpretacje?
Wyłabym bardzo wdzięczna.
Ja 20 luty 1975
On 30 kwiecień 1974


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL