Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 maja 2013, o 08:55 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 26 maja 2013, o 08:48
Posty: 2
Podziękowań: 0
Miałam dzisiaj dziwny sen. Myślę, że symboliczny. Przypomniałam sobie że mam iść na jakiś bal, imprezę. Miała zacząć się o 20.00. Ja przypomniałam sobie o tym o 19.40. Miałam przygotowaną sukienkę, podobną do sukni ślubnej, białą, na cienkich ramiączkach, prostą, długą, ozdobioną koralikami, perłami. Ubzdurałam sobie, że muszę założyć pod nią bluzkę z krótkim rękawem, bo nie chcę być taka wydekoltowana. I tej bluzki szukałam we wszystkich szafach, szufladach w domu mojej mamy. Miała być ta konkretna bluzka. Szukałam jak szalona, wszędzie. Gdy nie znalazłam tej bluzki, o której myślałam, szukałam innej, która mogła by się nadawać.
Był w tym śnie mężczyzna, który na mnie czekał, aż się wybiorę. Jak to we śnie bywa nie był podobny do nikogo, ale wiedziałam, że to mężczyzna, z którym odnowiłam znajomość po wielu latach. Łączyło nas i chyba łączy silne uczucie.
Nie znalazłam tej bluzki i o 20.00 stwierdziłam, że już z późno. Nie poszliśmy na ten bal.
W tzw. międzyczasie była migawka, że jechałam na motorze, który mi się zepsuł i oddałam go do mechanika.

Byłabym wdzięczna za każdą wskazówkę wynikająca z tego snu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 16:35 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2013, o 13:38
Posty: 107
Lokalizacja: Leiden
Podziękowań: 47
ubranie czesto symbolizuje to, z czym wychodzimy do ludzi - jak sie chcemy pokazac, co przekazac a co ukryc odpowiednim strojem
tutaj widac, ze nie masz ochoty wyjawiac swojego zdania na jakis temat lub pokazac swoich pogladow/zainteresowan
mezczyzna moze byc wsparciem, przewodnikiem (w sensie duchowym), ktory pojawia sie w momentach rozterki - jako pomocna dlon, oparcie wlasnie
on nie wspoldecyduje, ale masz jego wsparcie (silne ramie)
poniewaz nie znajdujesz sposobu by jakos ukryc swoje poglady/zdanie - rozmyslasz sie z podejcia jakiejs sciezki, ze spotkania z kims

zepsuty motor moze swiadczyc o tym, ze stracilas do czegos (w zwiazku z powyzszym) ochote, stracilas to, co Cie nakrecalo - jakos klaplas w srodku drogi
czas naprawy moze oznaczac czas/potrzebe przemyslenia - co i jak bedziesz robic dalej, a takze jakies korekty w Twoim mysleniu/dzialaniu
u podloza lezy potrzeba zmian, poniewaz jakos nie mozesz wpasowac sie w rzeczywistosc/otoczenie - z jakas sprawa np. swiatopogladem/nastawieniem/sposobem realizacji siebie - nie wiem, tu musisz sama troche podrazyc
poniewaz to moze dotyczyc jednej sprawy badz ogolnej, szerokiej korekty

_________________
"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
moje wrozby -> http://alathea-garden.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 19:29 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 26 maja 2013, o 08:48
Posty: 2
Podziękowań: 0
Bardzo dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL