Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 paź 2012, o 07:23 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2012, o 07:12
Posty: 19
Podziękowań: 3
Sen się zaczyna jak przyjeżdża do mnie kilku znajomych, których jakoś nie poznaje, nie są mi bardzo znajomi. Spędzają u mnie kilka godzin, rzecz się dzieje z rana. Później mam jechać do pracy i oni jadą ze mną i miałem ich wysadzić gdzieś po drodze. Miałem problem z zapaleniem samochodu ale udało się bo zrobili mi psikusa. Potem jakby dziura w pamięci. Wysiadam z samochodu i oni wraz ze mną, prowadzę wózek z dzieckiem i koleżanka obok mnie też, ona dodatkowo ma jeszcze psa. Idziemy tak idziemy i patrze na zegarek - jest 13.30, gdy po chwili patrze jest 13.25. Wydało mi się to dziwne, ale zaraz przestałem myśleć o tym bo koleżanka się zaczęła ze mną rozmawiać całą drogę. Później znów nic nie pamiętam, ostatnie co pamiętam to jak stoję razem z nią gdzieś pod blokiem i rozmawiam, w końcu się budzę....
Na koniec dodam, że owa koleżanka się jakby cały czas do mnie klei i chcę rozmawiać.

_________________
I nie potrzebuję broni daj mi długopis i kartkę
a tanie słowa zmienię w zdania, które są coś warte.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL