Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 wrz 2017, o 15:11 

Podziękowań: 0
Moi drodzy,
Nawet nie wiem od czego zaczac... chyba od tego, ze bardzo gleboko wierze w fakt, ze sny maja za zadanie przekazac nam cos wiecej niz tylko dziwne samopoczucie na drugi dzien. Od jakiegos czasu miewam dziwne, zastanawiajace sny i postanowilam, ze poprosze Was o pomoc w ich interpretacji.

W wiekszosci moich snow pojawia sie moj tato, ktory zmarl 4 lata temu i z ktorym bylam bardzo zwiazana. W dzisiejszym snie snilo mi sie, ze bylismy na lotnisku (razem z moja mama) i probowalismy sie odclic, ale byly jakies problemy, w sprawie ktorych interweniowalam - zaczelam rozmawiac ze stewardessa i jakos sprawa zostala rozwiazana. Byla to bardzo spokojna dyskusja, bez zadnych klotni, etc. Pamietam, ze lecielismy do Singapuru (nie wiem jakie to moze miec znaczenie, bo nigdy tam nie bylam i nie mam takich planow). Pozniej sen "przelatuje" do mojej rozmowy z tata, podczas ktorej mowi mi, ze jest ze mnie dumny.

Miewam bardzo duzo tego typu snow, gdzie jestem z tata na lotnisku albo jedziemy na samolot (podczas jednego z ostatnich snilo mi sie, ze nie zdarzylismy na samolot bo nie moglismy znalezc wlasciwego terminala).

Nie mam pojecia co moze ten sen oznaczac. Od kiedy moj tato zmarl, przezywam dosc trudny okres, zarowno emocjonalnie jak i finansowo - ale powiedzmy sobie, ze mniej wiecej wszystko idzie "do przodu". W ostatnim czasie czulam sie bardzo osamotniona, nie jestem pewna, czy wybralam wlasciwa sciezke zycia (mam 28 lat i mieszkam za granica), czuje sie "wypalona". Nie wiem, czy to moze miec jakis zwiazek.

Serdecznie dziekuje za pomoc w interpretacji moich snow
Pozdrawiam
Magda

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt