Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 paź 2016, o 10:57 

Dołączył(a): 11 paź 2016, o 10:31
Posty: 3
Podziękowań: 0
Witam. Proszę i pomoc w interpretacji snu. Sen dotyczył mężczyzny na ktorym mi zależy ale on jest zwiazany z inna dziewczyną. Przed snem zadałam podswiadomosci pytanie: czy będziemy razem i kiedy? I oto sen. Śniło mi się, że przyszedl do mojego mieszkania po mnie. Ja byłam troche zaskoczona tym, niepewna i wstydzac zaprosić sie go do mieszkania poprosiłam aby zaczekal na korytarzu. Ja szybko ubralam moje czarne botki na obcasie i rozowy płaszcz taki przejsciowy. Chcialam wygladac ładnie. On ubrany był w białą koszulę i czarny płaszcz, kurtkę. Ladnie wyglądał i był taki radosny. Wyszliśmy przed blok. Był wieczór ale uliczka ktora szliśmy była oświetlona od latarni. Okolica wygladala dokladnie jak w realu. Było dużo śniegu ale nie odczuwalam zimna. Przejechał obok nas samochod policyjny. Myślałam ze do nas ale pojechali dalej. Ten chlopak caly czas był radosny i mówił o pracy, która zmienil. Nagle mówi że wpadł na sanki, ktore były przysypane sniegiem. W realu przed blokiem wzdłuż uliczki stoją auta i w śnie też szlismy do auta bo spytał mnie, ktorym autem chcę jechać. Miał dwa. Jedno takie eleganckie osobowe a drugie troche większe cos jak jeep. Odpowiedzialam, że jest mi to obojętne. Skojarzyło mi sie to z tatą bo tez ma dwa auta. Reszty już tak nie pamietam. Gdzieś bylismy, coś ze zdjęciami. Pewna swoja interpretacje tego snu mam ale nie wiem czy jest poprawna. Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL