Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: propozycje zmian
PostNapisane: 8 sie 2013, o 21:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Nie jestem adminem tego forum, ale od jakiegoś czasu obserwuje tu różne starcia dlatego pozwoliłam sobie by założyć ten temacik.
Forum to zostało stworzone przez fantastycznych ludzi i robią oni naprawdę dobra robotę za free byśmy wszyscy dobrze sie tu czuli i by nie było krzywdzenia, docinania.
Starają sie by był tu spokój i miła atmosfera.

Niemniej jednak wszystko ewoluuje wiec moze i my mozemy pomóc adminom w rozwoju tego forum.
Moze ten temat pozwoli na zorientowanie sie czego chca forumowicze i jak widza wdrożenie swoich pomysłów w życie.
czyli nie tylko np. chcemy tematu o rytuałach ( ostatnio zresztą wałkowane dlatego wpadło mi do głowy) ale założmy , ze ty chcesz prowadzić taki dział to przedstaw jak to widzisz :)
jakbyś pilnował porządku by bzdury sie nie przedostawały i jaka weźmiesz na siebie za to odpowiedzialnosc, czy bedziesz odsiewał ziarna od plew ? nie wszystko sie nadaje dla kazdego.

wpisz poniżej jakie byś zmiany chciała wprowadzić śmiało nikt Cie za to nie zje :)) a administracja będzie mogła przeanalizowac i sie zastanowić czy taki pomysł ma rację bytu.

najwyzej to mi sie oberwie za wkładanie kija w mrowisko :P

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2013, o 21:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
skoro zaczęłam to pierwsza coś wpiszę

chodzi o dział wrózenia.
na różnych forach sa działy z wróżeniem i tu tez kiedys takie były.
zmieniło się to i rozumie ale (jak zawsze ale) są nowi "wrózowie" którzy chca sprawdzac swoje umiejętnosci.

Można by było stworzyc taki dział wrózby uczących się wróżów.
wpiasłoby sie klauzulę, że wrózby te moga byc niesprawdzalne, ze prosi sie o weryfikacje - każdy gdzieś musi trenowac

do takiego działu musiałoby się zgłosic co najmniej 4 wróżących , przejść test ich wiedzy i kazdy miałby swój poddział gdzie musiałby wpisac swój regulamin i co najważniejsze odpowiadać i robić to systematycznie.

mniej więcej tak to widzę

taki dział mógłby przyciągnąc więcej ludzi ....

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2013, o 22:10 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Podoba mi się taki
taki pomysł jak najbardziej.
Zauważ jak wyglądal dział wróżenia kiedy zorganizowaliśmy nie tak dawno darmowe wrożby. Ilu było chętnych wróżbitów do zabawy a kto odpowiadał realnie na pytania...
są osoby, które dużo mówią, mało robią i zanim powstanie jakikolwiek dział za sugestią zobowiązującej się osoby, prosiłabym o dokładne przemyślenie czy np. po wakacjach też będzie tyle samo czasu co teraz. Szanujmy swoją wzajemną pracę i czas. Innych sugestii nie mam, bo pomysł uważam za ciekawy i jestem za.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 07:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
i właśnie o to chodzi, żeby być konsekwentnym, a nie tylko chcieć :)
Trzeba brać za siebie odpowiedzialność a nie bawić się innymi.
Nie sztuka wziąć karty w ręce i za pomocą książki walnąć jakąś tam odpowiedź - to nie tak. Ty podpowiadasz drugiemu człowiekowi jak ma żyć co robić a czego nie. Ty go ukierunkowujesz i w tym miejscu bierzesz za niego odpowiedzialność tak samo jak z rytuałami. Co mi tam "walnę rytualik i już" tak... a co z konsekwencjami ? One istnieją. Dlatego składając propozycje zmian zastanów się czy dasz radę ciągnąc to co chcesz by było i czy przyjmiesz odpowiedzialność ;)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 10:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Tak przede wszystkim czy ktoś na dluzsza metę się zobowiązuje do tego. Bo podam sama na swoim przykładzie, zobowiazalam się do horoskopu i niestety pokomplikowalo mi się życie, musiałam zrezygnować. Z dwojga złego wybrałam mniejsze zło, co i tak bylo malo odpowiedzialne ale nie czułam się na silach. Dlatego też teraz do niczego się nie zobowiązuje pomimo, ze chciałabym od nowa, ale najpierw ułożenie siebie, żebym miała pewność, ze tak teraz mogę i znowu coś mi nie "wyskoczy". Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2013, o 14:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
Ciekawym pomysłem było też organizowanie grupowych wykładów/dyskusji przez internet.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2013, o 18:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Widzisz mgiełko, trochę się mylisz
Cytuj:
Ty go ukierunkowujesz i w tym miejscu bierzesz za niego odpowiedzialność tak samo jak z rytuałami.


a dlaczego? Otóż zadaniem wróżbity nie jest ukierunkowanie kogoś na coś, danie mu odpowiedzi, naszym zadaniem jest to aby dać wskazówki, co można zrobić aby to o czym się marzy żeby się spełniło. Nie możemy napisać zmień pracę ( bo jeśli ktoś zmieni pracę i to nie będzie dobre rozwiązanie to może mieć później do nas pretensje ) wróżbita może nakierować, że np. można się zastanowić nad zmianą miejsca pracy. To jest bardziej dopuszczalne.

Ale żeby trzymać się tematu, pomysł bardzo fajny, tylko jeśli by była taka opcja że by były takie szkolenia młodych wróżących, to moim zdaniem przydały by się dwie albo trzy osoby do pilnowania działu, które by odpowiednio raportowały błędy które później My możemy poprawić.

Cohen, organizowanie grupowych wykładów bardzo fajna sprawa, tylko chyba na to nie wpadłeś że na tym forum w każdym dziale są w zasadzie tematy gdzie każdy może się wypowiedzieć, a tym samym można nawiązać dyskusję na nurtujące nas tematy.

Jeśli o mnie chodzi, moim pomysłem by było to aby każdy z nas pisał to co osiągnął, po co szukać teorii jak na internecie jej pełno, my tutaj ciągle piszemy regułki, teorie, sposoby np. na to żeby osiągnąć świadomy sen.
Ale czy ktokolwiek z nas napisał swoje doświadczenia? Co robił podczas takiego snu? Gdzie był/a nie ma takiego czegoś, przynajmniej Ja się z tym nie spotkałem.

Dodatkowo forum jest o rozwoju osobistym. Możemy też np. zwrócić szczególną uwagę na pracę z czakrami, afirmacją, może znajdą się osoby które załóżmy co tydzień będą pisały co możemy zrobić, jak powinniśmy ćwiczyć aby siebie udoskonalać? To jest bardzo dobry pomysł według mnie.
I nie koniecznie musi tak być tylko i wyłącznie z tarotem.
Ale jakby się znalazł ktoś kto by np. pisał jakie ćwiczenia możemy wykonywać abyśmy mogli np. pracować z energią to by było bardzo fajne rozwiązanie, przynajmniej ja tak myślę.

Ok rozpisałem się a i tak pewnie połowa z tego to masło maślane.
Pozdrawiam.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 18:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Bart masz racje :))) z tymi wróżbami :)

Twoje propozycje bardzo mi sie podobają :) i jestem za :)
W tej ksiązce która mam zrecenzowac jest dużo ćwiczeń włanie na energie i sma kilka wypróbowałam to działa i jak juz bedzie po recenzji chętnie sie swa wiedza podzielę i naprawde masz racje mozna zadawać ćwiczenia i po określonym czasie chętni opisza co czuli i czy się nauczyli i jakie maja wrażenia i wspólnie korygowac swoje błędy - tak podoba mi się :))))

Cohen masz rację fajnie byłoby np. raz w miesiącu umawiac sie na forum na dyskousje na jakiś wczesniej ustalony temacik. miesiac wcześneij ustalamy o czym bedzi ei konkretnego dnia prowadzimy dyskusję be obrazania i z tolerancja dla cudzuych poglądów :)) na te dyskusje można by było zapraszać nawet ludzi z poza forum (na ten czas czat otwarty dla wszytkich) w te sposób mozna tez innych zachęcić do bycia tu z nami :)) - tez mi sie podoba

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sie 2013, o 13:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 106
Mam pytanie do administracji - to będą te nowe wydawnictwa czy ich nie będzie? C:

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 15 sie 2013, o 13:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
Bartemaus napisał(a):
Widzisz mgiełko, trochę się mylisz
Cytuj:
Ty go ukierunkowujesz i w tym miejscu bierzesz za niego odpowiedzialność tak samo jak z rytuałami.


a dlaczego? Otóż zadaniem wróżbity nie jest ukierunkowanie kogoś na coś, danie mu odpowiedzi, naszym zadaniem jest to aby dać wskazówki, co można zrobić aby to o czym się marzy żeby się spełniło. Nie możemy napisać zmień pracę ( bo jeśli ktoś zmieni pracę i to nie będzie dobre rozwiązanie to może mieć później do nas pretensje ) wróżbita może nakierować, że np. można się zastanowić nad zmianą miejsca pracy. To jest bardziej dopuszczalne.
mieszasz ^ ^


Bartemaus napisał(a):
Cohen, organizowanie grupowych wykładów bardzo fajna sprawa, tylko chyba na to nie wpadłeś że na tym forum w każdym dziale są w zasadzie tematy gdzie każdy może się wypowiedzieć, a tym samym można nawiązać dyskusję na nurtujące nas tematy.



No tak, chyba nie wpadłem, że forum jest od wypowiadania się Oo a tak serio - dyskusja dyskusji nierówna i parę osób chętnie by sobie pogaworzyło na tematy z forum przez micro.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL