Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem ze snami
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 17:22 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2012, o 07:12
Posty: 19
Podziękowań: 3
Mam problem, od pewnego czasu śnią mi się różne sny, ale zawsze występuje w nich jakaś kobieta. Czasem trzyma mnie za rękę, czuje od niej wielkie ciepło, nie wiem czy to przypadek, czy co ale potrzebuje, żeby któś mi pomógł :)

_________________
I nie potrzebuję broni daj mi długopis i kartkę
a tanie słowa zmienię w zdania, które są coś warte.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2012, o 20:59 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 65
Podziękowań: 13
hmm Jesteś pewny że to sen ? Może to być nieświadome wyjście z ciała czyt. OBEE, lub LD świadomy sen. Jeśli przyjmiemy wersję, że jest to sen może to być sen z poprzednich wcieleń, tj urywki wcieleń, który tyczy się tak zwanej symetralnej duszy czyt. 2 połówki. Jeśli na nią trafisz, nie będą to tylko urywki snów, lecz będzie to pełny przekaz :) Pozdrawiam

Rid, PRZYPADKI NIE ISTNIEJĄ


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL